Cuma, Ağustos 7, 2020
Ana Sayfa İnceleme Sponsorlu PagareX – Merkeziyetsiz Ödeme Çözümü

PagareX – Merkeziyetsiz Ödeme Çözümü

Geçtiğimiz yıllarda kriptopara birimleri dünyayı kasıp kavurdu. PagareX de aynen bunu ve hatta daha fazlasını yapmakta. PagareX, bankalara ve diğer finansal enstitülere gereksinim duymayan, yüksek getirili, global bir kriptopara ekosistemidir.

PagareX kullanıcıları sadece para birimlerinin üzerinde tam hakimiyete sahip olmanın yanı sıra sunulan pek çok yatırım fırsatının keyfini çıkarmakta. Üstelik kullanıcılar bankacılık sisteminden tamamen özgürdür.

 

Kriptopara piyasasında sayısız ICO ve kripto para birimi bulunmakta. Ancak PagreX ayrıcalıklarıyla kendisini öne çıkarmayı başarıyor:

  • PagareX şu anda piyasanın parlayan yıldızı – ICO, piyasada bir devrim yaratan genç mühendislerden oluşan global bir takım tarafından geliştiriliyor.
  • Sayısız inovasyon ve kendi kredi kartını kullanabilme yetisi sayesinde, PagareX gün geçtikçe daha fazla yatırımcının dikkatini çekmekte.
  • Yatırımcılar para birimleri üzerinde tam hakimiyete sahipler. Bu, eşler arası (peer-to-peer) ağın bir parçası olması sayesinde gerçekleşebiliyor.
  • Yatırım yapmanın daha güvenli bir yolunu sunuyor. Kimlik hırsızlığı ve diğer fiat para birimlerinden kaynaklanan sorunlar PagareX ile ortadan kalkıyor.

Üçüncü Kişilere İhtiyaç Duymadan Kredi Kartı ile Kullanım

Çeşitli teknik yeniliklerle birlikte, PagareX Coin’in geliştiricileri, coinin kullanımı kolay ve günlük hayatta kullanıma hazır olması konusunda en üst düzeyde önceliğe vermekte. Bu, öncelikle, üçüncü parti tedarikçiler olmadan tamamen işlev gören bir PagareX kredi kartı kullanımıyla sağlanacaktır.

Kripto para birimleri ile tahsil edilebilen ön ödemeli kredi kartlarının tek sağlayıcısı ve aracısı olan Wave Crest’in sözleşmesini kaybetmesi, tüm müşterilerinin kartlarının derhal etkisiz hale getirdi ve son birkaç hafta içerisinde kriptopara dünyasına karşı ciddi şüpheler doğmasına sebep oldu.

PagareX’in geliştiricileri böyle bir korku senaryosunu öngördüler ve bu nedenle platforma ait, tamamen bağımsız bir ön ödemeli kredi kartı sundular. Bu, kullanıcıların ve topluluğun coinleri kolayca kullanabilmesini ve çevrimiçi veya çevrimdışı ödeme yapmalarını sağlar. Bu, kriptopara dünyasında kesinlikle benzersiz bir satış noktasıdır ve şüphesiz, topluluğun kripto para birimleri kullanımını basitleştirmeye yardımcı olur.

PagareX Coin sahipleri, birçok farklı yoldan yatırım yapabilecek ve bu şekilde sahip oldukları paraların değerini artırabilecekler. Bu yatırım fırsatları “Mining, Lending, Trading ve Staking’tir”. Kripto para birimlerinin miktarları, arz ve talep, algılar ve tabii ki ekonomik unsurları gibi birçok faktör tarafından belirlenen bir şeydir. PagareX Coin’in ve blokzincir (Blockchain) pazarının önemli bir şekilde büyümek için geniş alana sahip olmasının nedeni budur. Ne kadar erken yatırım yaparsanız, para biriminin fiyatı o kadar düşük olur. Sonrasında tek yapmanız gereken değer artışının tadını çıkarmaktır.

Genel olarak PagareX, sahipleri için çoklu yatırım fırsatları ve maddi bağımsızlık sağlayan kendi kendini düzenleyen bir finansal sistemdir. Bu, her şeyden önce PgareX markasını önümüzdeki yıllarda dünyanın bir numaralı şifreli eşzamanlılığı haline getirmek üzere düşünen ve akılcı olan akranları içeren PagareX topluluğunda yer alır.

Bitcoinlerinizi Banka Havalesi ile Direk Kullanıcı Panelinden Satın Alın

Kriptopara piyasasında, yatırımcılar sıkça altcoin satın almadan önce bitcoin satın alıp transfer etmeyi başaramıyor. PagareX ile artık çok kolay.

Geliştiriciler, yatırımcıların Bitcoinleri banka havalesiyle kendi kullanıcı panelinden satın alabilmelerine, özellikle de en kolay ve en güvenli şekilde bu işlemi gerçekleştirebilmelerine özen gösterdiklerini vurguladı. Bu, kullanıcıların uzun kayıt süreçlerinde vakit kaybetmelerini ve diğer karmaşık veya kafa karıştırıcı formlar ve yönlendirmelerle sistemin içinde kaybolmalarını engeller.

Böylelikle, PagareX direk platform üzerinden komünitenin bir parçası olmayı sağlayan ilk ve tek ICO olmayı başarıyor.

Erken Kalkan Yol Alır

Geçtiğimiz yılda pek çok ICO, yatırımcılarına inanılmaz kârlar elde etme fırsatı vermiş olsa da artık geç kalmış olanların şansı tükenmek üzere. Ne yazık ki çoğu ICO başlangıç tarihinden sonra kısa bir sure boyunca büyük karlar elde edebiliyor. Bu sürenin sonunda durgunlaştıklarını hatta bazen tamamen çöktüklerini tekrar tekrar görüyoruz. Ancak, Pagarex ile bu konuda endişe etmenize gerek yok.

Farklı ICO’ları incelemenin ve hangilerinin karlı olduğunu hesaplamanın güzel bir yolu olan icostats.com’e bir göz atalım.

Mesela 2015 Ekim tarihinde NEO, ICO’suna 1,000$’lik yatırım yapmış olsaydınız, o zamanın fiyatı olan birim başına 0.032$ ICO’dan 31,250 birim satın almış olurdunuz ve böylece portfolyonuz, bugünkü birim başına 158.40$’lik fiyatıyla, 4,950,000.00$ değerine ulaşmış olurdu.

Bir diğer örnek ise Ark tarafından yapılan ICO. Kasım 2016’da coin başına $0.010’lık bir fiyattan satın alma fırsatınız vardı. Bugün Arkın satış fiyatı $6,059! $1000’a yapmış olacağınız yatırım bugün $605,900 olurdu!

Buradan en yüksek getirili ICO’ları inceleyebilirsiniz: https://www.coinist.io/best-ico-roi/

Geçmiş ICO’ların bu listesine sonsuza kadar devam edebilirsiniz. Neredeyse her durumda olduğu gibi, erken girenler, sonradan katılanlara kıyasla inanılmaz bir kazanç elde etme şansına sahipti.

Fakat geçtiğimiz senede gerçekleşen ICO miktarıyla, ne yazık ki günümüzde yüksek kazançlar elde etme fırsatları epey seyrekleşti. Kripto para piyasasında para kazanmak eskisi kadar kolay değil.

Ancak PagareX ile durum farklı. Bu coinin sunduğu fırsatlar yatırımcılara göre ortada. Erken yatıranlar arasına katılın ve ICO sonrasındaki yüksek artışlardan faydalanın.

Site Adresi: https://pagarex.io

Uyarı: Okumakta olduğunuz içerik sponsor alınarak yayınlanmış bir içeriktir. Asla yatırım tavsiyesi değildir ve olabilecek muhtelif sorunlardan CoinAdam sorumlu tutulamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

En Popüler

IOTA ve Tangle Teknolojisi Nedir? – İsmail Hakkı Polat

BlockChain yerine kendi geliştirdiği Tangle teknolojisini kullanan IOTA adlı KriptoPara, son günlerdeki yüksek fiyat performansıyla dijital yatırımcıların ilgi odağı oldu. Peki nedir IOTA’ya olan...

ETHLend Nedir? Nasıl Çalışır?

Ethereum ağının yarı anonimliği, borçlunun iyi bir ödeme geçmişine sahip olup olmadığını belirlemeyi zorlaştırır. Bir itibar motoru kullanarak, ETHLend bu belirsizliği ortadan...

Market.space Hosting ve İçerik Teslimini Yeniden Oluşturmayı Amaçlıyor

Yeni nesil bir hosting şirketi olan Market.space bulut servisleri için blockchain sistemine dayalı bir piyasa oluşturacak ve hayali içerik dağıtım araçlarını hizmete sunacak. Veri depolama...

1Broker Rehberi; Bitcoin ile Tüm Piyasalarda İşlem Yapın

1broker borsası etrafta görebileceğiniz diğer Bitcoin alım/satım platformlarına göre çok farklı bir yapıya sahip. Forex, Meta (Altın,Gümüş,Nikel) veya Apple, Tesla, Google hisseleri veya çeşitli...

Avrupanın Kripto ATM Devi iQCashNow Türkiye’de de Lider

Avusturya merkezli olan kripto para dünyasının dev ismi iQCashNow Türkiye pazarının en büyük hizmet sağlayıcısı oldu. Şirket, Türkiye'de 13 ayrı noktada tek yönlü...