bitcoin
Bitcoin (BTC) $37,012.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,180.33
tether
Tether (USDT) $0.998365
binance-coin
Binance Coin (BNB) $302.35
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinPantera Capital CEO'su XRP ve Ethereum'a Güveniyor

Pantera Capital CEO’su XRP ve Ethereum’a Güveniyor

Yakın zamanda yapılan bir röportajda, blok zinciri odaklı yatırım şirketi Pantera Capital kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, BTC’nin gelecek aylarda yükselişine devam edeceğine ve bazı altcoinlerin Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

Dan Morehead

Dan Morehead, 2013 yılının Ağustos ayında müşterilerine BTC satın almalarını tavsiye etmişti. Pantere Capital CEO’su Morehead şimdi de verdiği bir röportajda;

“Bitcoin, Ethereum ve XRP’ye yatırım yapıyoruz. Aslında diğer para birimlerinin Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum. Bitcoin çok yükselecek ama diğerleri bundan daha iyi performans gösterebilir” dedi.

Finans ve işletme video kanalı Real Vision‘ın CEO’su olan eski hedge fon yöneticisi Raoul Pal ile yaptığı bir röportaj sırasında konuşan Morehead, XRP ve Ethereum hakkında da yorum yaptı;

“Ethereum’daki en önemli şey, ETH 2.0’ın başlatılması ve açık bir şekilde savurganlığa yol açan proof of work‘den çok daha verimli bir sistem olan proof of stake‘e geçiş. XRP ise, sektördeki herkesin uzun zamandır bahsettiği sınır ötesi para hareketini biriktiriyor. Şu anda ABD’den Meksika’ya blok zinciri destekli sınır ötesi para hareketi, bu çok önemli 25 Milyar Dolar’lık koridorun %10’una yakın.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.43%
$37,012.00
$899.39
Ethereum (ETH)
4.96%
$2,180.33
$108.14