Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor.

Yeni bir piyasa raporunda, Pantera CEO’su ve yatırım sorumlusu Dan Morehead ve firmanın diğer yatırım sorumlusu Joey Krug, Federal Rezerv’in enflasyonun iş gücü piyasasını desteklemesine izin veren yeni politikasına dikkat çekiyor ve dijital varlıklar için yeni bir boğa koşusunun başlayacağını düşünüyor.

“Altın gibi salgından zarar görmeyen varlıklar daha da hızlı yükseliyor. Altın 5.000 yılın en yüksek seviyesinde. Ya da başka bir deyişle, kağıt para tüm zamanların en düşük seviyesinde. Bununla birlikte, en iyi performans gösteren varlıklar, hem sabit arza hem de kripto para birimi gibi gelişmiş kullanım temellerine sahip olanlardır.

Kripto paralar, bu yıl çoğu diğer varlık sınıflarının çoğunu geride bıraktı. Hem güçlü bir küresel makro dalga, hem de teknolojideki büyüyen temellerle beslenen büyük bir boğa piyasasının ilk aşamalarında olduğumuza şiddetle inanıyoruz.”

Morehead ve Krug, BTC fiyatının muhtemelen önümüzdeki yaz 115.000$ seviyelerine yükseleceğini tahmin ediyorlar. Ancak bu tahminlerine rağmen, Bitcoin’in değişken ve riskli olduğu konusunda da uyarıyorlar.

Yöneticilere göre Pantera, kendi yatırımları açısından yakın zamanda YFI ve Terra‘ya para akıtacak.

YFI, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Yearn.Finance‘ın iki aylık bir yönetim belirtecidir. CoinMarketCap‘e göre varlık, şu anda 41.000$ seviyelerinde işlem görüyor.

Terra, dünyanın belli başlı para birimlerinden bazılarına bağlı bir stablecoin ağıdır. Terra ‘nın yerel hisseli varlığı olan LUNA, işlem ücretlerinden elde edilen ağda ödüller kazanmak için takas edilebilir veya stake edilebilir. Şu an Terra, CoinMarketCap‘e göre 0.30$ seviyelerinde işlem görüyor.


Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar