bitcoin
Bitcoin (BTC) $60,260.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,032.05
tether
Tether (USDT) $0.998595
binance-coin
Binance Coin (BNB) $475.29
Ana SayfaGenelPayPal, İlk Ayda Binance.US İşlem Hacminin %85'ine Ulaştı

PayPal, İlk Ayda Binance.US İşlem Hacminin %85’ine Ulaştı

PayPal’ın kripto hizmetleri sunmaya başlamasından bu yana bir aydan kısa bir süre geçti ve hacimler şimdiden artmaya başladı.

PayPal‘ın 25 Milyon Dolar’a ulaşan işlem hacmi, kripto hizmetlerini başlattıktan bir ay sonra Binance.US‘in işlem hacmine yaklaştı.

Ekim ayında kripto ticaretine başlayan Paypal, dün bekleme listesi süresini de kaldırdı. PayPal artık tüm kripto işlemlerini ABD müşterileri için kullanılabilir hale getirdi. Ödeme devi, bu girişim için Paxos ile ortaklık kurdu.

Paxos’un ticaret hizmeti itBit borsasındaki günlük hacim, Ekim ayında 5 Milyon Dolar’dan azken, 13 Kasım’da yaklaşık 25 Milyon Dolar’a yükseldi. Bu artışın doğrudan PayPal’ın kripto operasyonlarını açmasıyla ilgili olup olmadığı belirsiz olsa da, etkisi olduğu kesin gibi görünüyor.

Binance.US‘nin 24 saatlik hacmi 30 Milyon Dolar’a yakın.

Binance.US İşlem Hacmi. Kaynak: CoinGecko

Bununla birlikte, Kraken ve Coinbase Pro gibi diğer ABD merkezli borsaların günlük işlem hacimleri ise 500 Milyon Dolar’ın üzerinde.

Bu nedenle, PayPal’ın en iyi borsalarla rekabet etmeye başlaması için henüz daha erken ve yapması gereken çok şey var. Fakat bunun zemini atılmış gibi görünüyor.

Dünya çapında 346 milyon kullanıcısı ile ödeme devi PayPal, kripto para birimini benimsemede bir sonraki seviyenin kilidini açmış olabilir.

ItBit Borsa İşlem Hacmi Kaynak: Nomics

Hizmetlerini Avrup’ya ve daha sonra tüm dünyaya genişletmek isteyen PayPal, şu ​​anda ABD genelinde dört kripto para birimini destekliyor; Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.53%
$60,260.00
$1,524.58
Ethereum (ETH)
0.64%
$4,032.05
$25.81