bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,577.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,486.26
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.91
Ana SayfaKripto Para HaberleriPayPal'ın Günlük Kripto Para Hacmi 125 Milyon Dolar'ı Geçti

PayPal’ın Günlük Kripto Para Hacmi 125 Milyon Dolar’ı Geçti

Ödeme devi PayPal için işlemleri yöneten ItBit’in işlem hacmi verilerine göre PayPal’ın kripto para işlem hacmi 125 Milyon Dolar’ı aştı. Hizmet genişledikçe bu hacmin daha da artması bekleniyor.

PayPal’ın Günlük İşlem Hacmi: Nomics

24 saatlik işlem hacmi, işlemlerin tüm zamanların en yüksek rakamına ulaştığını ve bu hacmin çoğunluğunu Bitcoin ve Ethereum‘un oluşturduğunu gösteriyor. Bu da, PayPal‘ın kısa süre önce kripto para birimlerini desteklemeye başladığından beri işlem hacminde beş kat artış olduğunu gösteriyor.

Hacimdeki bu önemli artış, PayPal’ın varlık sınıfını daha geniş kitlelere ulaştırmada rol oynayabileceğini gösteriyor. Ayrıca PayPal’ın önümüzdeki aylarda 26 Milyon traderına kripto para birimi hizmetleri sunması bekleniyor. Oldukça iyimser piyasa duyarlılığıyla birleştiğinde PayPal, CEO’sunun dijital varlıklara yönelik yüksek hedeflerine çok iyi bir şekilde uyabilir.

Yakında beklenen yeni güncellemeler ve genişletmelerle bu, perakende yatırımcı selinin başlangıcı olabilir. Mevcut kullanıcılar Bitcoin’i platformda kolayca depolayabilir ve bu kullanıcı tabanı firma için oldukça kazançlı hale gelebilir.

Avantajlı Pazar Konumu

PayPal’ın kripto para işlem hacmi büyümesi, şaşırtıcı olmayan bir şekilde Bitcoin’in 37.000$ seviyelerini aştığı boğa koşusu ile birlikte geldi. Piyasanın kapitalizasyonu şu anda 1 Trilyon Dolar’ı aşmış durumda. Bu da altına yapılan özel yatırımların yaklaşık üçte birine denk geliyor.

PayPal

Analistler, PayPal’ın pazara girişinin pazar üzerinde önemli bir etkisi olup olmadığını tartışmaya devam ediyor. Çoğu kişi, gerçek etkinin ancak hizmetin pazara dahil olduğu 2021’de görülebileceğini söylüyor.

PayPal’ın kripto para birimlerine verdiği destek, onu bir meşruiyet işareti olarak öven kripto para topluluğu tarafından büyük bir zafer olarak görülmüştü. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar alım satımdan sonra askıya alındıklarını bildirdiklerinden, zaman zaman eleştiriler de olmuştu.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.89%
$48,577.00
$918.11
Ethereum (ETH)
0.13%
$3,486.26
$4.53