Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Polkadot, Dördüncü En Büyük Kripto Para Birimi Oldu

Polkadot, Dördüncü En Büyük Kripto Para Birimi Oldu

Polkadot, kripto para piyasalarının toplam değeri tekrar 1 Trilyon Dolar seviyelerini aşarken, altcoin yürüyüşüne liderlik eden kripto para birimi oldu.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 130 Milyar Dolar yükselerek bir kez daha 1 Trilyon Dolar’ı aştı. Bu yükseliş, 150 Milyar Dolar’lık büyük bir hafta sonu düzeltmesinin ardından geldi.

Bitcoin, 12 Ocak Salı günü 32.000$ seviyelerinin altına düşerek keskin bir düşüş yaşamıştı ardından fiyatı tekrar 40.000$ seviyelerine yaklaştı.

Bununla birlikte analist Josh Rager, önümüzdeki 1 sene içinde Bitcoin fiyatının altı rakamlı seviyelere gelebileceğini düşünüyor.

Bitcoin, son 24 saat içinde %2 civarında kazanç sağladı, ancak Polkadot tarafından elde edilen kazançlarla göre bu oran oldukça düşük kalıyor. Blockchain ağının yerel DOT token’ı, geçen gün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15$ seviyelerinin hemen altına ulaşarak %25 oranında bir yükseliş kaydetti.

Bu hareket, Polkadot’un piyasa değerini 13,5 Milyar Dolar seviyelerine çıkardı ve bu da XRP’yi aşmasını ve Coingecko‘ya göre dördüncü sırada yer almasını sağladı.

Kaynak: Coingecko

Ayrıca DOT, piyasa değerine göre ilk 50 kripto para arasında en iyi performans gösteren kripto para birimi oldu.


Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar