Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Polkadot Üzerine İnşa Edilen Bu Dört Altcoin 100 Kat Yükselebilir: Lark Davis

Polkadot Üzerine İnşa Edilen Bu Dört Altcoin 100 Kat Yükselebilir: Lark Davis

0

Kripto analisti ve ünlü bir trader olan Lark Davis, yatırımcılara 100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı dört Polkadot tabanlı kripto parayı açıklıyor.

Yayınladığı yeni bir videoda konuşan Davis, Polkadot’un Chainlink’i (LINK) olabilecek yeni bir projeye baktığını söylüyor.

“Kylin, bir veri hizmetleri sağlayıcısı, özellikle de bu hizmetleri Polkadot’un paraşütlerine sağlamaya büyük odaklanmış durumda. Gelişmiş veri analitiği özelliklerine sahip olmanın yanı sıra Kylin oracle’ları aracılığıyla hem zincir içi hem de zincir dışı piyasa verilerine erişim sağlayacak. Ayrıca, verilerin para kazanılabileceği ve takas edilebileceği bir veri pazarı sunacak.”

Lark Davis

Davis‘in radarındaki ikinci kripto para Polkadot üzerine inşa edilmekte olan ve merkezi olmayan Polkadex.

“Test ağları şu anda yayında. Saniyede yaklaşık 300 işlem yapıyor. Referans olarak Uniswap şu anda Ethereum için maksimum işlem kapasitesi olduğundan saniyede 15 işlem yapabilir. Polkadex için plan, uzun vadede saniyede 20.000 işlem olduğundan şu anda bu teknoloji üzerinde çalışıyorlar. Şu anda inşa ediyorlar. Üzerinde çalıştıkları teknolojinin Kod adı Pebble.”

Davis, Polkadex’in herhangi bir token’ı Polkadot tabanlı DEX’e getirmeye yardımcı olmak için Ethereum ve Polkadot ekosistemlerini birbirine bağlayan iki yönlü bir köprü olan Snowfork ile birlikte çalıştığını da ekliyor. Kripto analisti, Polkadex’in Polkadot’ta en iyi borsa olabileceğini çünkü erken hareket ettirme avantajına sahip olduğunu da vurguluyor.

Davis’in listesindeki üçüncü kripto para çevrimiçi kişisel gizlilik konusunda uzmanlaşmış yeni bir platform olan Fractal.

“Kullanıcı verilerini adil bir şekilde değiş tokuş etmek için açık kaynaklı bir standart oluşturuyorlar. Bu şirket 2017’den beri veriler ve merkezi olmayan kimlikler üzerinde çalışıyor, bu yüzden oyunda çok deneyimli. Ayrıca, Polkadot tabanlı en büyük veri pazarlarından biri olan Ocean Protocol (OCEAN) ile ortak. Polkadex ile de çalışıyorlar.”

Davis‘in dikkat edilmesi gerektiğini söylediği son kripto para ise devasa bir yükseliş projesi olduğuna inandığı Moonbeam.

“Çok zincirli bir gelecek yaratmak için çalışıyor ve Ethereum akıllı sözleşmeleriyle tamamen uyumlu olacak bir paraşüt yaratıyorlar. Bu çok büyük çünkü Polkadot ve Ethereum arasında etkili bir köprü kurmak, Polkadot’un Ethereum’un DeFi genelinde inanılmaz derin likiditesine ve tüm bu şeylere kolaylıkla erişmesine olanak tanıyacak. Bu, Polkadot ekosistemine giden en kolay rampa olacak. Tamamen Etherem uyumlu ancak Polkadot üzerine inşa edilmiş bir ortamdan bahsediyoruz.”

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Exit mobile version