bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,633.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,859.33
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $337.33
Ana SayfaKripto Para HaberleriPolkadot ve Ethereum Arasında Yeni Köprü

Polkadot ve Ethereum Arasında Yeni Köprü

Ethereum ve Polkadot arasında kurulacak köprü, kullanıcıların tüm varlıklarını iki platform arasında taşımasına izin verecek.

Snowfork, tokenlerin, kredilerin ve diğer tüm varlıkların Ethereum ve Polkadot arasında güvenle aktarılmasına izin verecek bir köprü inşa ediyor. Başarılı olursa, bu daha geniş DeFi kullanımı için bir katalizör olabilir.

Polkadot’un Hizmet Olarak Birlikte Çalışabilirliği

Birbirleriyle etkileşime girebilen blok zincirleri, yıllardır sektörün geleceği olarak lanse ediliyor. Bununla birlikte, birlikte çalışabilirlik çözümlerinin çoğu, tokenlerin bir blok zincirinden diğerine geçişini hedefliyor.

Snowfork köprüsü, tokenlar arasındaki hareketi mümkün kılmakla birlikte aynı zamanda kredilerin, değiştirilemez tokenlerin, türev sözleşmelerin ve diğer varlıkların transferine de izin verecek.

Yani ileride bir gün, DeFi kullanıcıları isterlerse Compound‘dan bir kredi alıp, Polkadot’un DeFi ekosisteminde geri ödeyebilecekler. Alternatif olarak, traderlar Polkadot’ta bir opsiyon sözleşmesi yapıp, bunu Ethereum’a bağlayabilecekler.

Polkadot üzerine inşa edilen projeler, Ethereum’un milyarlarca dolarlık izinsiz likiditesinden yararlamabilecek.

Projenin Mart 2021’de tamamlenması planlanıyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.93%
$41,633.00
$1,636.18
Ethereum (ETH)
6.84%
$2,859.33
$195.58