Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Polkadot ve Ethereum Arasında Yeni Köprü

Polkadot ve Ethereum Arasında Yeni Köprü

Ethereum ve Polkadot arasında kurulacak köprü, kullanıcıların tüm varlıklarını iki platform arasında taşımasına izin verecek.

Snowfork, tokenlerin, kredilerin ve diğer tüm varlıkların Ethereum ve Polkadot arasında güvenle aktarılmasına izin verecek bir köprü inşa ediyor. Başarılı olursa, bu daha geniş DeFi kullanımı için bir katalizör olabilir.

Polkadot’un Hizmet Olarak Birlikte Çalışabilirliği

Birbirleriyle etkileşime girebilen blok zincirleri, yıllardır sektörün geleceği olarak lanse ediliyor. Bununla birlikte, birlikte çalışabilirlik çözümlerinin çoğu, tokenlerin bir blok zincirinden diğerine geçişini hedefliyor.

Snowfork köprüsü, tokenlar arasındaki hareketi mümkün kılmakla birlikte aynı zamanda kredilerin, değiştirilemez tokenlerin, türev sözleşmelerin ve diğer varlıkların transferine de izin verecek.

Yani ileride bir gün, DeFi kullanıcıları isterlerse Compound‘dan bir kredi alıp, Polkadot’un DeFi ekosisteminde geri ödeyebilecekler. Alternatif olarak, traderlar Polkadot’ta bir opsiyon sözleşmesi yapıp, bunu Ethereum’a bağlayabilecekler.

Polkadot üzerine inşa edilen projeler, Ethereum’un milyarlarca dolarlık izinsiz likiditesinden yararlamabilecek.

Projenin Mart 2021’de tamamlenması planlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...