bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,671.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,090.98
tether
Tether (USDT) $0.992630
binance-coin
Binance Coin (BNB) $560.98
Ana SayfaKripto Para HaberleriPolygon (MATIC) Verileri Google Cloud'a Entegre Ediliyor

Polygon (MATIC) Verileri Google Cloud’a Entegre Ediliyor

Polygon (MATIC), blok zinciri veri kümelerinin Google Cloud’a entegre edildiğini, geliştiricilerin, veri analistlerinin ve kripto meraklılarının artık Polygon blok zincirini daha iyi anlamalarına olanak tanıyacağını duyurdu.

Google’ın iş çevikliği için tasarlanmış, sunucusuz, yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bir çoklu bulut veri ambarı olan BigQuery‘nin desteğiyle, Polygon’un veri kümeleri artık kamu finansal hizmetler kategorisi altında Google Cloud Marketplace’te listelenmeye başladı.

Bir Medium gönderisine göre bu yeni entegrasyon, analistlerin zaman içindeki gas maliyetlerini, akıllı sözleşme çağrılarını ve etkinliğini, yazılım geliştirme kitleri için çoklu zincir analizini, geleneksel finansal kayıt işleme sistemleriyle entegrasyonunu sağlayacak.

Ethereum ağı yüksek işlem ücretleri ile mücadele ederken, Polygon bu yıl fiyatının %9.000’in üzerinde arttığını gördü. Bir MATIC ağ gezginine göre, şu anda günde 5,89 milyondan fazla işlem gerçekleştiriliyor.

Polygon’daki işlemler sadece birkaç sente mal oluyorken, Ethereum blok zincirindeki işlemlerin maliyeti, düşmeden önce bu ay ortalama 64 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Polygon, ana ETH blok zincirinin yanında çalışan blok zincirleri olan ikinci katman yan zincirlerini kullanarak Ethereum üzerinde daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlamayı amaçlamaktadır.

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
8.64%
$48,671.00
$4,205.17
Ethereum (ETH)
1.91%
$4,090.98
$78.14