bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,671.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,090.98
tether
Tether (USDT) $0.992630
binance-coin
Binance Coin (BNB) $560.98
Ana SayfaKripto Para HaberleriRed Bull Racing, Tezos ile Olan Yeni Ortaklığını Duyurdu

Red Bull Racing, Tezos ile Olan Yeni Ortaklığını Duyurdu

Red Bull’un Formula 1 yarış takımı Red Bull Racing, Perşembe günü Tezos ile olan yeni ortaklıklarını duyurdu.

Bununla birlikte Red Bull Racing Honda, hayranlar için bir dizi NFT de yayınlayacak. Tezos blok zinciri, yapılan bir basın açıklamasına göre, enerji verimliliği için özel olarak seçildi. Red Bull Racing Honda Takım Müdürü ve CEO’su Christian Horner bu yeni gelişme hakkında şunları söyledi:

“Tezos’un blockchain teknolojisinin en ileri noktasında kalma yeteneği, onu Red Bull Racing Honda için doğal bir uyum haline getiriyor. Enerjiyi verimli kullanan tasarımı aynı zamanda uzun vadeli gelecekteki çevre hedeflerimizle de eşleşiyor ve Formula 1 karbon nötrlüğüne doğru ilerlerken, Tezos’un öncülük ettiği düşük etkili metodoloji değerli bir varlık olacak.”

Red Bull Racing

NFT sürümü, iki taraf arasındaki çok yıllı ortaklığın ilk bölümü. Horner, bunun için Tezos’u kullanmanın ekibin Formula 1 hayranlarıyla etkileşim kurmasını artıracağını da sözlerine ekliyor. NFT’ler, bugüne kadar çoğunlukla Ethereum blok zincirini kullandıla. Ancak bu durum, diğer blok zincirlerindeki gelişmeler büyüdükçe değişmeye başlıyor. Tezos Vakfı Başkanı Hubertus Thonhauser, iş ortaklığı hakkında yorum yaparak Tezos’un verimliliğini vurguladı:

“Tezos blok zinciri, gelişmek ve uyum sağlamak için tasarlandı, bunu güvenlik ve performans göz önünde bulundurularak ve mümkün olan en verimli yollarla yapıyor. Bu ilkeler, Red Bull Racing Honda ekibinde mükemmel bir şekilde yansıtılıyor ve bu yüzden bunun kazanan bir ortaklık olduğuna inanıyoruz.”

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
8.64%
$48,671.00
$4,205.17
Ethereum (ETH)
1.91%
$4,090.98
$78.14