Reef Coin (REEF) Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Herkese merhabalar, yeni bir inceleme yazımızla tekrar sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda Reef Coin’in (REEF) ne olduğunu, nereden ve nasıl alınabileceğini sizlere aktarmaya çalışacağız, iyi okumalar.

Reef, zincirler arası işlemler sunan ve Polkadot üzerine inşa edilmiş bir DeFi platformudur. Akıllı bir likidite toplayıcı özelliğine sahip olan Reef, bu özelliği sayesinde toplanan likiditeleri bir araya getirerek bir otomasyon oluşturur.

REEF, platformun yerel kripto para birimidir. Bu sayede yenilikçi yatırım stratejilerine ayak uydurmakta zorlanan kullanıcılar için geliştirilen ve Ethereum blok zincirinde görülen yüksek işlem ücretlerine karşı bir alternatif sağlar. Reef platformunda Polkadot altyapısı kullanıldığından, Avalanche, Moonbeam, Ethereum ve Binance Smart Chain üzerindeki diğer merkeziyetsiz finans uygulamalarıyla da uyumlu çalışır.

REEF’in Avantajları Nelerdir?

  • Yönetim: Kullanıcılar, yeni özelliklerin yayınlanması ve sistemdeki belirli parametrelerin yeniden ayarlanması gibi farklı teklifleri oylayabiliyor.
  • Protokol ücretleri: Kullanıcılar Reef Coin ile platfordaki tüm işlem ücretlerini ödeyerek avantaj elde edebiliyor.
  • Stake etme: REEF ile farklı havuzlarda staking yapılabiliyor.
  • Getiri dağılımı: Kullanıcılar sepetlerindeki faaliyetler tarafından üretilen karın ödeme oranını seçebiliyor.

REEF Nereden Alınır?

Peki, şu anda CoinMarketCap verilerine göre 0.04$ seviyelerinde işlem gören Reef Coin tam olarak nasıl alınır?

Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

REEF Nasıl Alınır?

  1. Reef Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna REEF yazın ve REEF /USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak orta alanda yer alan “REEF AL” alanına, almak istediğiniz REEF miktarını girerek işleminizi tamamlayın.
Binance Borsasından REEF NasılAlınır?
C. Sancakhttp://coinadam.com
2015 yılında ilk olarak Bitcoin ile tanıştığım kripto para ekosistemi üzerine yazılar yazıyorum. Yazılarımda ve sosyal hesaplarımda yatırım tavsiyesi sayılabilecek bilgiler vermiyorum. Paranın değil, teknolojinin hayranıyım.

Son Baslıklar

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) 428,812.67
ethereum
Ethereum (ETH) 33,623.11
tether
Tether (USDT) 17.90