bitcoin
Bitcoin (BTC) $60,771.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,049.63
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $474.25
Ana SayfaKripto Para HaberleriRevuto, Cardano Projeleri İçin 2 Milyon Dolar Destek Sağladı

Revuto, Cardano Projeleri İçin 2 Milyon Dolar Destek Sağladı

Blockchain tabanlı abonelik yönetimi çözümü olan Revuto, blockchaindeki geliştiriciler için 2 milyon dolarlık R Fonu aracılığıyla Cardano ekosistemindeki erişimini genişletmeyi hedefliyor.

Destek Blockchain’i Geliştirmek Amacıyla Geldi

Hırvatistan’daki Infobip Shift konferansı sırasında duyurulan Revuto, Cardano ekosistemini büyütmek ve blockchainde proje gelişimini hızlandırmak amacıyla 2 milyon dolarlık özel bir fon olan R Fund’ı başlatacak. Özel fon, projelerin kamu satışına veya ilk madeni para teklifine (ICO) hazırlanırken Cardano’da daha hızlı yayılmasına yardımcı olacak.

Türünün ilk örneği olan fonu temsil eden Revuto, sponsor olunan her projenin, ürünlerini Cardano’da piyasaya sürme arayışlarında yeterli kaynağa ve mentorluğa sahip olmasını sağlayacaktır. Bu projelerde ilk yatırımcı olarak Reuto, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) gelişimini ve yakın zamanda başlatılan Cardano blockchainin akıllı sözleşmelerinin benimsenmesini artırmayı hedefliyor.

2020’de piyasaya sürülen Revuto, kullanıcıların aktif abonelikleri için ödeme yapmalarını sağlamak için Cardano ekosisteminden ve merkezi olmayan finanstan (DeFi) yararlanıyor. Platform, web sitesindeki bir blog yazısına göre, abonelikler için ödeme yaptıklarında piyasadaki oynaklığa rağmen insanların parasını kurtarmak için tasarlandı.

Tamamen Cardano üzerine kurulu projeleri ve DApp’leri destekleyen özel bir kripto fonu olarak inşa edilen Revuto, Cardano’daki en büyük topluluk oluşturuculardan biri olarak büyüyor. En son özel fonlarla Revuto, ekosistemin gelişimini ve büyümesini teşvik edecek ve erken aşamadaki girişimlerin Cardano’da gelişmesine yardımcı olacak.

Abonelik yönetimi fonu şimdiye kadar çok başarılı oldu – 10 dakika içinde satılan ve dünya çapında 100.000 aktif kullanıcıyla platformuna 2,5 milyondan fazla erken kaydı karşılayan REVU token ICO fonlarında 10 milyon dolar topladı. Ek olarak, Reuto uygulamasını hem iOS hem de Android uygulama mağazalarında başlattı. Cardano’nun seçimi hakkında konuşan Reuto CEO’su Vedran Vukman, blockchainin yıldırım hızında onay süreleri, ucuz işlem ücretleri, ölçeklenebilirliği ve yakın zamanda başlatılan akıllı sözleşmeleriyle en iyi fırsatları sunduğunu söyledi.

“Cardano projelerini mümkün olduğunca erken desteklemek istiyoruz. Cardano’daki bir sonraki projenizi desteklemeye hazır finansman, teknoloji ve topluluğa sahip olmak için inanılmaz bir konumdayız,” dedi Vukman. “R fonu, başarılı bir ICO için projeler hazırlamaya ve ardından en büyük topluluklardan birini kullanarak kelimeyi yaymaya ve ilk kullanıcıları ve destekçileri edinmenize yardımcı olacak.”

2 milyon dolarlık özel fonun yanı sıra Reuto, geliştiricilere ve yaratıcılara proje geliştirme, pazarlama desteği, Cardano topluluğuyla bağlantılar, ICO’larını başlatmada yardımcı olma ve ayrıca hackathon’lara ev sahipliği yapmaları için ek sermaye de sunuyor.

Revuto, üçüncü en büyük blockchain Cardano’daki en büyük ve en aktif topluluk olarak kademeli olarak yükseliyor. Vukman ayrıca, “ekosistemi büyütmek” amacıyla platformları aracılığıyla daha fazla Cardano ICO’nun piyasaya sürülmesini hedefliyor.

“Her geliştiricinin ve jeton yaratıcısının, ürünlerini piyasaya sürmeyi düşünürken artan gücünden ve Reuto ve R fon topluluğundan faydalanmasını istiyoruz” dedi.

Son olarak, Reuto kullanıcıları, Reuto banka kartını, yerleşik Cardano cüzdanlarını kullanarak platformdaki hizmetlere abone olabilir ve DApp’ler, aboneliklerinizi birkaç düğmeye dokunarak aktif hale getirmek, ertelemek veya iptal etmek için kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.41%
$60,771.00
$249.16
Ethereum (ETH)
0.83%
$4,049.63
$33.61