Ripple, Binance Üzerinde Baz Para Birimi Haline mi Geliyor?

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Ripple ve XRP destekçilerinin, XRP bazlı trading imkanının öncü kripto para birimi borsalarına eklemesine yönelik çağrılarına...

0

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Ripple ve XRP destekçilerinin, XRP bazlı trading imkanının öncü kripto para birimi borsalarına eklemesine yönelik çağrılarına yanıt verdi.

Binance CEO’su Twitter’da XRP topluluğunun gücünü yokladı ve onlara “Borsalarda XRP bazlı işlemlerin neden olması gerektiğini” en iyi şekilde göstermelerini istedi.

XRP yatırımcıları, Ethereum’un dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olmasından sonra, Binance‘de bulunan tüm kripto paraların XRP bazlı trade yapılması gerektiğini söyledi. Bu hareket, altcoinleri Bitcoin’in fiyat dalgalanmalarından muaf tutabilir. Ve eğer birden fazla borsa XRP bazlı trade imkanı sağlarsa, traderlar XRP’nin hızını borsalar arasında transferler yapmak için de kolayca kullanabilirler.

Ripple ve XRP hayran kitlesi Zhao’yu hayal kırıklığına uğratmadı, CZ’nin tweeti basın saati ile 2,700’den fazla retweet, 2.900 cevap ve 5.600 beğeni aldı.

İşte bazı yanıtlar;

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.