Ripple En Büyük Altcoin Oldu!

Ripple (XRP), Ethereum’dan sonra dünyadaki en büyük pazar payına sahip altcoin’dir. Aralık başında, sadece 0.24 dolarlık bir  fiyatla işlem gören...

0

Ripple (XRP), Ethereum’dan sonra dünyadaki en büyük pazar payına sahip altcoin’dir. Aralık başında, sadece 0.24 dolarlık bir  fiyatla işlem gören XRP, bu hafta bazı borsalarda 2.65 Dolara kadar yükseldi.

Bitcoin’in dalgalanmaları, Montero, Ethereum ve Ethereum Classic gibi altcoinler için pozitif etki sağladı. Birden fazla altcoin, bu yılın sonlarına doğru astronomik kazanımlar gördü.

 

Cumartesi günü 91 milyar Sterlinlik market hacmi olan XRP, şu anda 68 milyar Sterlinlik bir piyasa değeri olan Ethereum’dan bayrağı kaptı. Bu arada, Bitcoin’in toplam pazar payı %38’in altına gerildi ve tüm zamanların en alt seviyelerine indi. Maliyetleri düşürmek ve zamandan kazanmak için bitcoin ve blockchain teknolojisini kullanmaya hevesli kurumlar ve geleneksel finans ile ortaklık peşinde olan kurumlar dalgalanmanın nedenleri arasında yer alıyor.

Bununla birlikte, yeni keşfedilen başarısına rağmen, Bitcoin rakamları, projenin merkezi yapısını ve platformun kendisi karşısında XRP için karşılaştırma eksikliğini vurgulayarak daha yaygın göründü.
BitFury CEO’su George Kikvadze, tweetinde “Geçmiş ile gelecek arasında açıkça yanlış bir fiyatlandırma var.” dedi.

WhalePanda, bonafide Blockchain nitelikleri bakımından Ripple’ı, ünlü MMM şeması OneCoin ile karşılaştırarak daha da ileri gitti.

Holder Chris Burniske ve Blockchain teknolojisi uzmanı Preston Byrn; XRP’nin büyüme oranının endişe verici olduğunu düşündüklerini belirttiler.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.