Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Ripple En Büyük Altcoin Oldu!

Ripple En Büyük Altcoin Oldu!

Ripple (XRP), Ethereum’dan sonra dünyadaki en büyük pazar payına sahip altcoin’dir. Aralık başında, sadece 0.24 dolarlık bir  fiyatla işlem gören XRP, bu hafta bazı borsalarda 2.65 Dolara kadar yükseldi.

Bitcoin‘in dalgalanmaları, Montero, Ethereum ve Ethereum Classic gibi altcoinler için pozitif etki sağladı. Birden fazla altcoin, bu yılın sonlarına doğru astronomik kazanımlar gördü.

 

Cumartesi günü 91 milyar Sterlinlik market hacmi olan XRP, şu anda 68 milyar Sterlinlik bir piyasa değeri olan Ethereum’dan bayrağı kaptı. Bu arada, Bitcoin’in toplam pazar payı %38’in altına gerildi ve tüm zamanların en alt seviyelerine indi. Maliyetleri düşürmek ve zamandan kazanmak için bitcoin ve blockchain teknolojisini kullanmaya hevesli kurumlar ve geleneksel finans ile ortaklık peşinde olan kurumlar dalgalanmanın nedenleri arasında yer alıyor.

Bununla birlikte, yeni keşfedilen başarısına rağmen, Bitcoin rakamları, projenin merkezi yapısını ve platformun kendisi karşısında XRP için karşılaştırma eksikliğini vurgulayarak daha yaygın göründü.
BitFury CEO’su George Kikvadze, tweetinde “Geçmiş ile gelecek arasında açıkça yanlış bir fiyatlandırma var.” dedi.

WhalePanda, bonafide Blockchain nitelikleri bakımından Ripple’ı, ünlü MMM şeması OneCoin ile karşılaştırarak daha da ileri gitti.

Holder Chris Burniske ve Blockchain teknolojisi uzmanı Preston Byrn; XRP’nin büyüme oranının endişe verici olduğunu düşündüklerini belirttiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu durum Bitcoin ağının güçlü kaldığı anlamına geliyor. Blockchain.com kurucu...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...