Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Ripple İşlem Hacmi 14 Milyar Dolar'a Ulaştı

Ripple İşlem Hacmi 14 Milyar Dolar’a Ulaştı

Ripple onu tekrar yaptı. 24 saatlik yüzde 24,2’lik bir artışla Ethereum’u geçti ve dünyanın en büyük ikinci kripto paylaşımı oldu. Bununla birlikte, yatırımcılar Ripple’in orta vadeli fiyat hareketinden endişe ediyorlar.

8 Mayıs tarihinde Cointelegraph, Japonya’daki kurumsal yatırımcıların ve sıradan tüccarların ilgisini daha da tetikleyen bir Japon banka konsorsiyumunun kurulmasından sonra Ripple’in Ethereum’un üzerine geldiğini bildirdi. O tarihte, Japonya Bank Konsorsiyumu şunları söyledi:

“Gelişmekte olan bu ihtiyaçları gidermek için bankalar, esnek ve etkili bir ödeme sistemi sağlayan sınır ötesi ve yerel ödemeler için Japonya Banka Konsorsiyumunu başlatmak üzere bir araya geldiler. Ripple çözümünü bir bulut ortamında uygulamak dünyanın ilk örneğidir. “

O günden bu yana, Ripple, yüksek seviyeli bir oynaklık sergiliyor çünkü çoğunlukla ticareti iki büyük pazarda yoğunlaşıyor: Japonya ve Güney Kore. CoinMarketCap dahil olmak üzere çeşitli Bitcoin ve dijital pazar veri sağlayıcılarına göre, Ripple’in günlük ticaretlerinin yaklaşık yüzde 15’i Güney Kore’de işleniyor ve Japonya ile birlikte siparişlerin çoğunu işlemektedir.

İnorganik fiyat artışı

Ripple’in son fiyat eğilimi ile ana konu inorganik büyümesidir. Neredeyse bir gecede, dalgalanma fiyatı ve piyasa kapağı yüzde 34,4 oranında arttı ve bu kez, 8 Mayıs’daki fiyat artışından farklı olarak, Dalgalanma fiyatındaki ani artış haksız oldu.
Bir Blockchain ağı ve Ripple boyutundaki kriptokrasi, anormal bir sebep olmaksızın piyasa değerine 3 milyar dolar kazandırmak anormal.

Daha da önemlisi, aşağıda paylaşılan grafikte gösterildiği gibi, Ripple’in pazar payı iki aylık dönemde yaklaşık 200 milyon dolardan 11.4 milyar dolara yükseldi. 60 günde 57 kat büyümüştür.

Son zamanlarda Cointelegraph, Ripple’in beklenmedik ve ezici performansının Japon altpro endüstrisinin patlayıcı büyümesinden kaynaklandığını vurguladı.

Altcoinler uçuyor

Geçtiğimiz hafta ORB Projesi Lideri ve IndieSquare Ortak Kurucusu Koji Higashi, Bitcoin’in yasalaşması ve kriptokrasi pazarının üst düzey büyümesinin Japonya’daki en kurumsal yatırımcıların ve sıradan tüccarların Bitcoin haricindeki diğer kripto para yatırımlarına yatırım yapmanın karlı ve iyi niyetli olduğunu belirtti. tabanlı.

Higashi’nin yaptığı analizde belirttiği gibi, bu eğilimin problemi, tüccarların çoğunun kendi amaçları, menşei ve teknik özellikleri hakkında gerçek bilgiye sahip olmadan Ripple ve NEM gibi alt katlara yatırım yapıyor olması.

Higashi Şöyle Dedi;

“Bu yeni eğilim hakkında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, birçok yeni kullanıcının teknoloji anlayışından veya takdir edilmemesinden kaynaklanmaktadır. Bu hiç de şaşırtıcı değil ve hepimiz bir noktada var olduk, Japon yatırımcıların yeni dalgası, yepyeni bir anlayışsızlığı ve yanlış düşünülmüş karar vermeyi bence sergiliyor gibi görünüyor. Çoğu bu madalyonların ne yaptığını ve ne için kullanışlı olduklarını araştırmaktan rahatsızlık duymuyor, borsalarda “sohbet odaları” nda duydukları her şeyi yerine getiriyorlar.”

Yatırımcıların en büyük sorusu Ripple’in fiyat eğiliminin ve büyümenin orta vadede sürdürülebilir olması ve Ripple’in bu büyümeyi uzun vadede devam ettirmesi olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...