bitcoin
Bitcoin (BTC) $61,086.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,091.20
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $480.26
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinRipple ve SEC New York Güney Bölge Mahkemesi'ne Ortak Mektup Yolladı

Ripple ve SEC New York Güney Bölge Mahkemesi’ne Ortak Mektup Yolladı

Pek çok kişinin umutlarının aksine, Ripple ve Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ortak mektubuna göre şu anda bir anlaşma olasılığı bulunmuyor.

New York Güney Bölge Mahkemesi hakimi Analisa Torres’e gönderilen ortak mektupta şu ifadeler yer aldı:

“Avukatlar konuyu görüşmüş ve şu anda bir anlaşma durumunun olmadığı kanısına varmışlardır.”

”Ayrıca, taraflar ilkesel olarak bir uzlaşmaya varıldığında mahkemeye bildirimde bulunmayı kabul ederken, davadaki sanıklar önceki yerleşim görüşmelerinin önceki bir yönetim altında yapıldığını vurgulamakta hızlı davrandılar ve aynısı esas olarak bölüm müdürleri ile yapıldı.”

sec ripple ile ilgili görsel sonucu

Şu an itibariyle, Ripple ve XRP için olası sonuçların ne olacağı henüz belli değil. Ancak bu, spekülasyonların devam etmesini engellemedi. Örneğin, bir dijital para birimi avukatı olan Stephen Palley‘e göre;

”XRP’nin hayatta kalması için, Ripple’ın SEC ile anlaşmayı kesmesi ve ABD Yüksek Mahkemesi’nde nihai başarıya dair riskli yanılsamada ısrar etmemesi ve Howey Testinin yerine Ripple Testini koyması gerekiyor. Haklı olmam için 600 Milyon neden var. “

Aslında yukarıda belirtilen ortak mektubun, Brad Garlinghouse’un geçen ayki ifadeleri bağlamında da okunması gerekiyor. Bir Twitter yazısında Garlinghouse, Ripple’ın gerçekten de SEC ile anlaşmaya çalıştığını, böylece XRP topluluğunun yenilik yapmaya devam edebilmesini, tüketicilerin korunmasını ve düzenli pazarların korunmasını sağladığını söylemişti.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.84%
$61,086.00
$513.12
Ethereum (ETH)
1.16%
$4,091.20
$47.46