Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Analiz Analistler Ripple'ın (XRP) Yükseliş Eğiliminde Olduğunu Söylüyor

Analistler Ripple’ın (XRP) Yükseliş Eğiliminde Olduğunu Söylüyor

Ripple (XRP) yükseliş eğiliminde. Dalgalanma-Birleşik Devletler. Dolar (XRP / USD) kuru bugün saat 01: 10’da 0.23 dolara yükseldi, sadece açılış fiyatı olan 0,21 dolara düştü. CoinMarketCap’e göre Ripple şu sıralarda 0,20 dolarla işlem görüyor ve son 24 saatte %10,34 oranında değer kazandı.

Ancak kazançlar piyasanın çoğunda görülen harekete uygun olsa da, sosyal medya XRP’nin yükseliş eğiliminde olabileceğini gösteriyor. Palm Beach Araştırma Grubu tarafından yapılan bir rapor, analizlerin Ripple’ın 2018 beklentilerinden daha iyi olabileceğini gösteriyor.

Tablolara daha yakından bakıldığında, bugünkü rallinin daha kesin bir nedeni olabilir: Kore, XRP / KRW ticaretini öneriyor. Güney Kore’nin en büyük borsalarından olan Bithumb’da işlem hacmi son 24 saat içinde %45 oranında arttı.

XRP / BTC çiftleri sunan borsalarda da hacimler arttı. Ripple’daki fiyat eylem analizi, boğaları destekliyor.

Yukarıdaki grafikten çıkarımlarımız:

  • Dün görülen 0,18 seviyesinin altına gerileyerek, 0,30 doların üzerine yükselen Swell sonrası olaydan elde edilen satışlar 0,18 civarında toparlanma eğilimindeydi.
  • Nispi kuvvet endeksi (RSI) 27.00 seviyeleri civarında bir taban bulmuş gibi görünüyor.
  • Ripple, son dört ayda yuvarlak tabanlı bir model oluşturdu.

Görünüm

  • 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) seviyesinin 0.2107 doların üzerinde olan ikna edici bir hareket mevcut. Bu hareketlenme 0,252 dolar (31 Ağustos en yüksek) ve 0,30 dolar (16 Ekim en yüksek) için kapıları aralayabilir.
  • Negatif olarak, önceki günün en düşük seviyesi olan 0.1742’nin altındaki bir mola, Swell sonrası satışları canlandırabilir ve 0,15 Dolar seviyeleri görülebilir.

yabancı kaynak: coindesk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...