Analistler Ripple’ın (XRP) Yükseliş Eğiliminde Olduğunu Söylüyor

Ripple (XRP) yükseliş eğiliminde. Dalgalanma-Birleşik Devletler. Dolar (XRP / USD) kuru bugün saat 01: 10’da 0.23 dolara yükseldi, sadece açılış...

0

Ripple (XRP) yükseliş eğiliminde. Dalgalanma-Birleşik Devletler. Dolar (XRP / USD) kuru bugün saat 01: 10’da 0.23 dolara yükseldi, sadece açılış fiyatı olan 0,21 dolara düştü. CoinMarketCap’e göre Ripple şu sıralarda 0,20 dolarla işlem görüyor ve son 24 saatte %10,34 oranında değer kazandı.

Ancak kazançlar piyasanın çoğunda görülen harekete uygun olsa da, sosyal medya XRP’nin yükseliş eğiliminde olabileceğini gösteriyor. Palm Beach Araştırma Grubu tarafından yapılan bir rapor, analizlerin Ripple’ın 2018 beklentilerinden daha iyi olabileceğini gösteriyor.

Tablolara daha yakından bakıldığında, bugünkü rallinin daha kesin bir nedeni olabilir: Kore, XRP / KRW ticaretini öneriyor. Güney Kore’nin en büyük borsalarından olan Bithumb’da işlem hacmi son 24 saat içinde %45 oranında arttı.

XRP / BTC çiftleri sunan borsalarda da hacimler arttı. Ripple’daki fiyat eylem analizi, boğaları destekliyor.

Yukarıdaki grafikten çıkarımlarımız:

  • Dün görülen 0,18 seviyesinin altına gerileyerek, 0,30 doların üzerine yükselen Swell sonrası olaydan elde edilen satışlar 0,18 civarında toparlanma eğilimindeydi.
  • Nispi kuvvet endeksi (RSI) 27.00 seviyeleri civarında bir taban bulmuş gibi görünüyor.
  • Ripple, son dört ayda yuvarlak tabanlı bir model oluşturdu.

Görünüm

  • 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) seviyesinin 0.2107 doların üzerinde olan ikna edici bir hareket mevcut. Bu hareketlenme 0,252 dolar (31 Ağustos en yüksek) ve 0,30 dolar (16 Ekim en yüksek) için kapıları aralayabilir.
  • Negatif olarak, önceki günün en düşük seviyesi olan 0.1742’nin altındaki bir mola, Swell sonrası satışları canlandırabilir ve 0,15 Dolar seviyeleri görülebilir.

yabancı kaynak: coindesk

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.