bitcoin
Bitcoin (BTC) $58,803.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,987.60
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $453.49
Ana SayfaKripto Para HaberleriRobinhood, Daha Fazla Kripto Para Çifti Ekleyecek

Robinhood, Daha Fazla Kripto Para Çifti Ekleyecek

Perakende kripto para ticaret platformu Robinhood, daha fazla kripto para birimi çifti ekleyerek iş gücünü artırmayı planlıyor.

Robinhood CEO’su Vlad Tenev, şirketin kripto para birimi ticaret hizmetini artırmak için çalıştıklarını söyledi.

Tenev, Perşembe günü yayınlanan bir sohbette, iş gücünü yükseltme ve daha fazla kripto ticaret çifti ekleme planlarından bahsetti. Devam eden planları detaylandıran CEO’su şunları söyledi:

“İnsanlar sosyal medyada beni bu konuda rahatsız ediyor, ben de kripto ekibimizi ve yazılım mühendislerimizi rahatsız ediyorum. Bunu olabildiğince hızlı bir şekilde halletmeye çalışacağız. Yol boyunca yeni kripto paraları ekleyebiliriz.”

Tenev, kripto ticaret kataloğunu artırmanın yanı sıra, bir Robinhood kripto para cüzdanı olasılığına da değindi. Ancak Tenev, firmanın bu cephede dikkatli bir şekilde ilerlediğini belirterek, böyle bir özelliğin kullanıcılara sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilmesi gerektiği konusunu vurguladı.

Genişletilmiş bir kripto ticaret kataloğu ile daha da fazla patronaj gelebilir ve Tenev, borsanın artan trafiği idare etmek için gerekli yöntemleri yerine getirmek için şimdiden çalıştığını söylüyor.

Personel boyutunu artırmanın yanı sıra, borsanın hizmet kullanılabilirliğini ve müşteri destek altyapısını da geliştirdiği bildiriliyor. Nitekim kripto borsaları, pazarın en yoğun olduğu dönemlerde rutin olarak kesintilere uğradı.

GameStop ticaret tartışmasıyla ilgili olarak Tenev, borsanın serpintiden kurtulmak için birkaç ay sürebileceğini söyleyen olayın neden olduğu kötü tanıtımı kabul etti.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.24%
$58,803.00
$1,905.22
Ethereum (ETH)
4.55%
$3,987.60
$181.44