bitcoin
Bitcoin (BTC) $49,604.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,219.70
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $572.40
Ana SayfaKripto Para HaberleriSEC, Ripple'dan Sonra Şimdi de LBRY'yi Suçluyor

SEC, Ripple’dan Sonra Şimdi de LBRY’yi Suçluyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), şirketin kayıtsız bir menkul kıymet teklifi gerçekleştirdiğini söyleyerek LBRY’yi menkul kıymet yasalarını ihlal etmekle suçladı.

SEC, son aylarda menkul kıymetler yasası ihlallerini ortadan kaldırma çabalarını sürekli artırıyor. Resmi olarak, LBRY’yi Ripple ve diğerlerine benzer şekilde kayıtsız bir menkul kıymet teklifi yürütmekle suçladı. LBRY’nin bir tescil beyanı sunmadığını ve sonuç olarak muhtemel yatırımcılara böyle bir teklif için gerekli bilgileri halka sunmadığını iddia ediyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, LBRY’nin 2016 ile 2020 yılları arasında yatırımcılara 13 milyondan fazla LBC token sattığını iddia ediyor.

LBRY ise tavrında kararlı görünüyor ve davayla toplumun yardımıyla savaşmayı seçiyor gibi görünüyor. Hali hazırda halka kriptoyu kurtarmaya yardımcı olmak için dilekçe ve ricalar başlattı. Ayrıca, SEC’in pazarı tehlikeye atabilecek agresif ve feci bir yeni standart geliştirdiğini belirtiyor.

“SEC, neredeyse tüm kripto para birimlerini yasadışı hale getirmeye çalışıyor. LBRY, Amerika Birleşik Devletleri kripto para birimi endüstrisini yok edecek yeni bir standart kapsamında SEC’den gelen bir zorlukla karşı karşıya.”

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.98%
$49,604.00
$1,478.20
Ethereum (ETH)
7.38%
$4,219.70
$311.41