Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Ses Getiren Binance IEO'su Alman Telekom Devi ile Ortaklık Kuruyor

Ses Getiren Binance IEO’su Alman Telekom Devi ile Ortaklık Kuruyor

Mart ayında Binance Launchpad’in ev sahipliğinde yapılan IEO ile Fetch.AI büyük ses getirmişti. Şimdi ise Fetch.AI, Alman Telekom devi T-Mobile ile ortaklık kuruyor.

Şimdi, Cambridge merkezli teknoloji start-up’ı, IoT cihazları için gelişmiş bir merkezi ağ oluşturmak amacıyla Alman telekom devi Deutsche Telekom ile ortaklık kuruyor.

Fetch.AI, Deutsche Telekom’un T-Lab’leriyle birlikte çalışarak Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarının insan müdahalesi olmadan işlemleri tamamlamasına izin veren bağımsız ajanlar tarafından işletilen geleceğin ekonomik internetini oluşturmak için çalışacak.

Birliktelik, makineden makineye ekonomi, dijital ajansların kendilerini, cihazları, hizmetleri veya bireyleri temsil etmelerine izin vererek iletişimi kolaylaştıran yüksek performanslı bir ağ kurmayı hedefliyor.

Duyuruya göre, T-Labs ve Fetch.AI, Bosch, Siemens ve diğer yüksek profilli mühendislik şirketlerinin yanı sıra Trusted IoT Alliance (TIoTA) üyesidir.

TIoTA, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir olan güvenilir bir IoT ekosistemini destekleyen yeni bir açık kaynaklı yazılım temelidir.

“T-Labs ve Fetch.AI, bağımsız ekonomik ajanların ve onları birbirine bağlayan bir ortamın, bu vizyona ulaşmada kilit temel teknolojiler olduğuna inanıyor. Ayrıca, bu tür bir sistemi güçlendirmek için ihtiyaç duyulan ağ optimizasyonuna ve yapay zekaya ölçeklenebilir çözümler sağlamada, merkezi olmayan bilgisayar kullanımının önemini kabul ediyorlar. ”

Kıdemli başkan yardımcısı ve T-Labs başkanı John Calian,

“Bir şeyleri gerçekten halletmek, ajanları bir şeylere koymak, kolektif bilginin ve öz-örgütleme sistemlerinin daha önce hiçbir değerin olmadığı yerde nasıl değer sağlayabileceğini görmek cidden heyecan verici. Ajan tabanlı sistemler, modern bir veri ağını optimize etmek için güçlü bir yoldur ve şimdi gerçekten fark yaratan şeyler inşa etmeye ve konuşlandırmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

Merkezi Almanya’nın Bonn kentinde bulunan Deutsche Telekom, 2018’de 84.9 milyar dolar (75.9 milyar euro) gelir üreten ve bu gelir ile Avrupa’nın en önde gelen telekom operatörüdür.

50’den fazla ülkede temsilcilikleri ile birlikte dünya çapında toplam 216.000 kişiyi istihdam etmektedir ve T-Mobile dahil olmak üzere birkaç telekom iştiraki bulunmaktadır.

Bu işbirliği, Fetch.AI’nin Binance Launchpad’deki başarılı IEO’sundan sonraki ilk hamlesini işaret ediyor. 2 Mart’ta sona eren IEO, 6 milyon dolarlık fon sağlamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...