bitcoin
Bitcoin (BTC) $42,408.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,887.54
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $352.15
Ana SayfaKripto Para HaberleriSes Getiren Binance IEO'su Alman Telekom Devi ile Ortaklık Kuruyor

Ses Getiren Binance IEO’su Alman Telekom Devi ile Ortaklık Kuruyor

Mart ayında Binance Launchpad’in ev sahipliğinde yapılan IEO ile Fetch.AI büyük ses getirmişti. Şimdi ise Fetch.AI, Alman Telekom devi T-Mobile ile ortaklık kuruyor.

Şimdi, Cambridge merkezli teknoloji start-up’ı, IoT cihazları için gelişmiş bir merkezi ağ oluşturmak amacıyla Alman telekom devi Deutsche Telekom ile ortaklık kuruyor.

Fetch.AI, Deutsche Telekom’un T-Lab’leriyle birlikte çalışarak Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarının insan müdahalesi olmadan işlemleri tamamlamasına izin veren bağımsız ajanlar tarafından işletilen geleceğin ekonomik internetini oluşturmak için çalışacak.

Birliktelik, makineden makineye ekonomi, dijital ajansların kendilerini, cihazları, hizmetleri veya bireyleri temsil etmelerine izin vererek iletişimi kolaylaştıran yüksek performanslı bir ağ kurmayı hedefliyor.

Duyuruya göre, T-Labs ve Fetch.AI, Bosch, Siemens ve diğer yüksek profilli mühendislik şirketlerinin yanı sıra Trusted IoT Alliance (TIoTA) üyesidir.

TIoTA, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir olan güvenilir bir IoT ekosistemini destekleyen yeni bir açık kaynaklı yazılım temelidir.

“T-Labs ve Fetch.AI, bağımsız ekonomik ajanların ve onları birbirine bağlayan bir ortamın, bu vizyona ulaşmada kilit temel teknolojiler olduğuna inanıyor. Ayrıca, bu tür bir sistemi güçlendirmek için ihtiyaç duyulan ağ optimizasyonuna ve yapay zekaya ölçeklenebilir çözümler sağlamada, merkezi olmayan bilgisayar kullanımının önemini kabul ediyorlar. ”

Kıdemli başkan yardımcısı ve T-Labs başkanı John Calian,

“Bir şeyleri gerçekten halletmek, ajanları bir şeylere koymak, kolektif bilginin ve öz-örgütleme sistemlerinin daha önce hiçbir değerin olmadığı yerde nasıl değer sağlayabileceğini görmek cidden heyecan verici. Ajan tabanlı sistemler, modern bir veri ağını optimize etmek için güçlü bir yoldur ve şimdi gerçekten fark yaratan şeyler inşa etmeye ve konuşlandırmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

Merkezi Almanya’nın Bonn kentinde bulunan Deutsche Telekom, 2018’de 84.9 milyar dolar (75.9 milyar euro) gelir üreten ve bu gelir ile Avrupa’nın en önde gelen telekom operatörüdür.

50’den fazla ülkede temsilcilikleri ile birlikte dünya çapında toplam 216.000 kişiyi istihdam etmektedir ve T-Mobile dahil olmak üzere birkaç telekom iştiraki bulunmaktadır.

Bu işbirliği, Fetch.AI’nin Binance Launchpad’deki başarılı IEO’sundan sonraki ilk hamlesini işaret ediyor. 2 Mart’ta sona eren IEO, 6 milyon dolarlık fon sağlamıştı.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
5.97%
$42,408.00
$2,531.76
Ethereum (ETH)
6.99%
$2,887.54
$201.84