Cuma, Ağustos 7, 2020
Ana Sayfa İnceleme Sponsorlu SpaceX Şampiyonu Blockchain Economy Istanbul Summit’e Konuşmacı Olarak Katılacak

SpaceX Şampiyonu Blockchain Economy Istanbul Summit’e Konuşmacı Olarak Katılacak

2019 yılının dünya çapında en büyük Blockchain ve kripto para etkinliği Blockchain Economy İstanbul Summit’e geri sayım başladı! Etkinliğin konuşmacıları arasına SpaceX şampiyonu rLoop’un kurucu ortağı Ilyas Vali de katıldı.

2017 yılında SpaceX Hyperloop Yarışması’nda birincilik ödülü alan rLoop’un kurucu ortağı Ilyas Vali, 20 Şubat’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Blockchain Economy İstanbul Summit’in konuşmacıları arasına katıldı.

Vali’nin kurucu ortağı olduğu rLoop, 59’dan fazla ülkede 1300’ün üzerinde mühendisi ile küresel olarak faaliyet gösteriyor. Çeşitli mühendislik çözümleri sunan, merkezi olmayan, kitle kaynaklı bir araştırma ve geliştirme organizasyonu olan rLoop, herhangi birinin, herhangi bir zamanda ve yerde dünyayı değiştirebilecek potansiyele sahip teknolojileri icat etme, geliştirme ve inceleme süreçlerine katılmasını sağlamak üzere tasarlandı.

Dünyaca ünlü isimlerin deneyimlerini paylaşacağı Blockchain Economy Istanbul Summit’in konuşmacıları arasında Ilyas Vali’nin yanı sıra Wall Street analisti Tom Lee, ünlü milyarder Tim Draper, IOTA’nın kurucularından Serguei Popov, Liberland Cumhurbaşkanı Vit Jedlicka ve Malta hükümetinin Blockchain danışmanı Cal Evans bulunuyor.

Etkinliğe Türkiye’den konuşmacı olarak Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melikşah Utku, Colendi CEO’su Bülent Tekmen, Kuveyt Türk IT Grup Müdürü Mücahit Gündebahar ve BTC Türk CEO’su Özgür Güneri gibi isimler de yer alacak.

“Blockchain Economy Istanbul Summit”
Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul
Tarih: 20 Şubat 2019

Website:
https://www.blockchaineconomy.istanbul/TR/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

En Popüler

Kripto Para ile Kazanç Sağlayabileceğiniz 3 Farklı Trade Yöntemi

Kripto para ile farklı kulvarlarda işlem yaparak daha fazla kazanç sağlamanız mümkün. Artık kripto para borsalarının yanında hisseler, emtialar, fiat para birimleri ve metalar...

Peercoin (PPC) İncelemesi; Hibrit Kripto Para Hakkında Bilgiler

2012 yılında Scott Nadali ve Sunny King adıyla iki bilişim uzmanı tarafından başlatılan Peercoin (PPC) nispeten eski bir altcoin projesidir. Olması gerektiği gibi, Peercoin,...

CryptoX100; 1broker ve SimpleFX’e Yeni Alternatif

CryptoX100.com 1Broker ve SimpleFX’e alternatif olarak geliştirilimiş bir işlem platformudur. Bu platformda Forex, Metaller, Petrol ve Endekslerin yanında Bitcoin ve çok çeşitli kripto para çiftlerinde...

COVESTING; Yeni Nesil Kripto Para Borsası Açıldı

COVESTING, yenilikçi ruhun eşsiz bir karışımıdır ve ekibinin 100 yıllık ticaret deneyimini birleştirerek kripto para traderları için gerçekten devrim yaratan, oldukça güvenilir ve güvenli...

IEO Gerçekten Kârlı mı?

Binance ile başlayan IEO furyası devam ediyor. Peki hepsi karlı mı? Detaylar haberimizde... (IEO Nedir yazımızı okumak için buraya tıklayın.)