bitcoin
Bitcoin (BTC) $37,344.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,230.64
tether
Tether (USDT) $0.997933
binance-coin
Binance Coin (BNB) $306.63
Ana SayfaKripto Para HaberleriDeFiSushiSwap, ETH Ücretlerinden Kaçmak İçin Binance Smart Chain Sözleşmelerine Katıldı

SushiSwap, ETH Ücretlerinden Kaçmak İçin Binance Smart Chain Sözleşmelerine Katıldı

Merkezi olmayan borsa SushiSwap, Ethereum’un artan ücretlerinden kaçmak için artık Binance Akıllı Zincir (BSC) ve diğer birçok blok zinciri platformunda yayında.

Sushi’nin baş teknoloji sorumlusu (CTO) Joseph Delong‘a göre borsa, Binance Smart Chain’e ek olarak Fantom, Polygon, xDai Chain ve Moonbeam Network üzerindeki sözleşmelere de katıldı.

CTO, Delong, Fantom ve Binance’in halihazırda mevcut olan token listeleri için iyi bir desteğe sahip olduğunu ancak diğer platformların son kullanıcı deneyimi üzerinde biraz daha çalışmaya ihtiyacı olacağını söyledi.

3.3 Milyar Dolar’dan daha fazla likiditeye sahip olan borsa, daha önce Ethereum blok zinciri ile sınırlıydı. Bununla birlikte, ETH’nin artan ücretleri kullanıcılar için maliyetli işlemlere yol açarak Sushi gibi projeleri başka alternatifler aramaya zorladı gibi görünüyor.

Uniswap’in açık kaynak kodunun bir kopyası olarak başlayan SushiSwap, kendini merkezi olmayan değişim alanında yavaş yavaş ciddi bir rakip olarak konumlandırmayı başardı.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.83%
$37,344.00
$1,430.28
Ethereum (ETH)
0.61%
$2,230.64
$13.61