Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Swell 2018: 'Internet of Value', Ripple'ın Yeni Misyonu Açıklandı!

Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı!

Ripple CEO’su şirketin yeni misyonunu açıkladı. Startup’ta finansal kurumların, RippleNet’e rağmen Internet of Value nasıl gerçekleştirdiği açıklandı.

San Francisco merkezli fintech’in açılış konuşması Ripple, son zamanlarda müşterilerin RippleNet aracılığıyla Internet of Value’i nasıl gerçekleştirebileceklerini açıklayan bir yazı yayınladı. Internet of Value, yeni bir Ripple misyonu. Şirket, bilgi kadar hızlı bir şekilde değiş tokuş edilmesini istiyor ve Internet of Value ile bir değer işlemi çok hızlı bir şekilde çalışabilir. Internet of Value, hisse senetleri, oylar, sık uçan yolcu noktaları, menkul kıymetler, fikri mülkiyet ve daha fazlası dahil olmak üzere değeri olan herhangi bir varlığın değişimini mümkün kılar.

Ripple Çağ Açıyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın yeni Swell Konferansı’nda yaptığı duyuruda, küresel finans insanlarının gelecekteki beklentileri ve gelişmeleri tartışmak için iki günlük bir etkinlik düzenlediğini açıkladı.

Şirket, bankanın değerine nasıl bir internet getireceğini açıkladı. İnsanlar “kesintisiz, gerçek zamanlı, kesin ve uygun maliyetli küresel işlemler talep ediyorlar” ve RippleNet taleplerini karşılayacak. Internet of Value’i güçlendirmek için, RippleNet, oyuncuların güçlü bir ekosistemini bir araya getiriyor.

Bu ağ, genellikle, ödemeleri göndermek için RippleNet’i kullanan kurumlar ve FinTech’lerin yanı sıra, likidite ve süreç ödemeleri sağlayan bankalar ve ödeme sağlayıcılarından oluşuyor. RippleNet ile bankalar ve ödeme sağlayıcılar, Internet’in sözünü gerçekleştirebilir, maliyetlerini düşürürken ve yeni gelir hatları açarken, modern ve kesintisiz bir küresel ödeme deneyimi için müşteri beklentilerini karşılar.

Garlinghouse şöyle dedi:

“Bu, endüstri ile ortak olmak ve henüz görülmemiş bir şeyi etkinleştirmek: küreselleşmede başka bir çağın başlangıcı”.

RippleNet, ağ kullanıcılarına dünya çapında tutarlılık, teslimatta kesinlik, yüksek işlem hızı ve daha düşük maliyetler için standartlaştırılmış, merkezi olmayan bir altyapıya erişim sağlıyor.

Ripple CEO’sunun da belirttiği gibi, şirket, tek bir sorunun çözülmesine odaklanılması nedeniyle, gerçek anlamda blockchain ve gerçek üretim akışları için kullanım durumlarına sahip olduğundan, benzersizdir.

“Çok fazla şirketin sorunu var. Kendilerini çok ince yayıyorlar, birçok farklı girişim için çalışıyorlar. Aksine, Ripple küresel ödeme sorununun blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar ile nasıl ele alınabileceğini anlamada derinleşti. ”

Bu yıl, Swell Konferansına Bill Clinton ve eski Beyaz Saray danışmanı Gene Sperling gibi isimlerl de katıldı. Clinton yaptığı konuşmada, blockchain teknolojisinin sahip olduğu potansiyele odaklandı ve yasa koyucuları bu alandaki gelişmeyi ve yeniliği aşırı düzenleme yüküyle sıkıştırmamaları konusunda uyardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...