Ana Sayfa İnceleme Yazıları Sponsorlu SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Geliyor

SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Geliyor

SWINCA: Emlak Sektörünün Geleceği

Gayrimenkul, yatırım için en cazip alanlardan biri olmasına rağmen, bir çok insanın paralarını yatırım yapmasına engel olan birçok engele sahiptir. SWINCA, emlak sektöründeki başlıca problemleri ele almayı amaçlayan bir kripto endüstri platformudur:

• emlak piyasasında düşük likidite;

• Uzun ve maliyetli işlemler;

• coğrafi ve ilgili ekonomik kısıtlamalar;

• Aracıların kaçınılmaz katılımı ve maliyetleri;

• Büyük tekeller.

SWINCA‘nın ana hedefi, küresel emlak piyasasına katılım koşullarını eşitlemek, böylece herkes dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir daireye, ofise, evine veya toprak parçasına yatırım yapabilir. SWINCA, çok daha az sorun ve çaba ile çeşitli gayrimenkul portföyü yaratma fırsatları da sunmak istiyor.

Endüstri Sorunları ve Çözümleri: SWINCA

SWINCA, bu sorunları blok zincirinin yardımıyla çözmeyi planlamakta ve her yatırımcıya dünyanın dört bir yanındaki yüksek kârlı tesislerin sahibi olma fırsatı vermektedir. Her şeyden önce, cryptocurrency büyük ve küçük yatırımcıların, çoğu insan için genellikle mevcut olmayan büyük projelerde bile eşit bir temelde oynamalarına izin verecektir. Blockchain ayrıca, oldukça sık kullanılan, aylarca beklemeden kaçınarak, fonları hızlı bir şekilde transfer etmenizi sağlar. Buna ek olarak, blockchain SWINCA’nın tüm katılımcılar için işlemlerin şeffaflığını ve güvenliğini sağlamasına yardımcı olur.

Nasıl çalışır?

SWINCA, dünyanın dört bir yanından gelen emlak varlıklarını blokajlarda toplar. Yatırım yapan yatırımcılar, geleneksel olarak bu süreçlere eşlik eden gecikme olmaksızın otomatik olarak mülkiyetten kira veya diğer gelirleri almaya başlayacaklardır.

SWINCA, kapsamlı bir global arama ve nesnelerin potansiyel karlılığının detaylı analizinden sonra en iyi yatırım fırsatlarını seçer. Daha sonra, SWINCA işlemleri müzakere eder, gayrimenkul edinir, tüm yasal ve yönetim sorunlarını çözer. Özellikler, geliştirme ve çeşitli sömürü aşamalarında olabilir.

SWINCA Tokenomics

SWINCA tokenomics, SWI sikkeleri ve NCA jetonlarına dayanmaktadır. SWI, hem dahili platform işlemleri hem de borsalarda kullanılabilecekler dahil harici olanlar için tasarlanmıştır. NCA Token, belirli sahiplik paylarını temsil eden, yalnızca platformun içinde yer almaktadır.

SWINCA Para Dağıtımı

SWINCA projesinin ICO projesi tamamlanana kadar devam eder. Platform, 75 milyon dolarlık bir ICO hardcap ile jetonların satışının aşağıdaki şekilde dağıtılacağı şekilde tasarlandı:

•% 2 – kapalı satış;

•% 3 – pazarlama ve ödüller;

•% 5 – kuruculara;

• Çalışanlar ve danışmanlar için% 5;

•% 35 – ICO öncesi ve ICO;

•% 50 – fonlar ve para yardımı.

25 Kasım’da, SWINCA 25 Aralık’a kadar sürecek olan ön ICO aşamasına girecek. ICO, 2 Ocak 2019’da başlayacak veSWINCA Real Estate, 5 Şubat 2019’da çalışmalarınabaşlayacak. Daha fazla bilgi için https://www.swinca.io adresliweb sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...