Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Swipe Token (SXP) %25 Yükseldi

Swipe Token (SXP) %25 Yükseldi

0

Swipe’ın SXP token fiyatı, Swipe Governance (SG)’in akıllı sözleşmelerinin CertiK tarafından başarılı bir şekilde denetlenmesinden ve SG’nin ana ağ kurulumu hazırlanmaya başlandıktan sonra, 1.29$ seviyelerinden 1.65$ seviyelerine yükseldi.

Kaynak: CryptoCompare

Twitter’da yayınlanan bir duyuruya göre, Swipe Governance’in akıllı sözleşmeleri CertiK tarafından başarıyla denetlendi ve Swipe Governance’in ana ağının 2 Ekim Cuma günü konuşlandırılması planlanıyor.

Tweet, Swipe Governance protokolünün, SXP token sahiplerinin, Swipe ağı aracılığıyla kripto para biriminin çeşitli parametrelerini oylamasına ve kontrol etmesine izin vereceğini söylüyor.

Duyuruya yanıt veren bazı kullanıcılar projeye olan inançlarını geri kazandılar, diğer kullanıcılar ise, resmi açıklamadan önce SXP fiyatının artmaya başlaması nedeniyle haberlerin bir yere sızdırılmış gibi göründüğüne dikkat çekti.

Swipe Token‘ın arkasındaki kod, CertiK tarafından zaten denetlenmişti. Geçen yıl yayınlanan bir duyuruda Swipe, denetimin SXP tokenının en kritik güvenlik açıklarından bazılarına karşı güvenli olmasını sağlamak için yapıldığına işaret etmişti.

SXP, Swipe’ın önde gelen kripto para borsası Binance tarafından açıklanmayan bir meblağ karşılığında satın almasından ve SXP’i listelemesinden bir ay sonra, Ağustos ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.34$ seviyelerine yükselmişti.

Binance’in firmayı satın almasının nedeni, kullanıcıların Visa‘nın kabul edildiği her yerde kripto para ile ödeme yapmalarını sağlayan bir banka kartı olan Binance Visa Card ile ilgili olduğu düşünülüyor.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Exit mobile version