Ana Sayfa İnceleme Yazıları Coin İnceleme THETA Token Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

THETA Token Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

Theta (THETA), yeni nesil bir video paylaşım platformudur.

Blockchain tabanlı ilk merkeziyetsiz video platformu olan Theta’nın tokenı THETA, 755.023.979 Milyon Dolar piyasa değerine sahip ve şu anda ilk 100 kripto para arasında 34. sırada yer alıyor.

THETA Nereden Alınır?

Peki THETA tam olarak nasıl alınır? Binance borsası bu konuda kullanıcıların tercih ettiği en popüler platformlardan birisidir. Binance’in kullanıcılarına sunduğu likidite ve güvenlik, yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesindeki en büyük etmenlerden birisidir.

  • Ayrıca, Binance borsasına buradan kayıt olursanız süresiz olarak tüm işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

THETA Nasıl Alınır?

  1. THETA satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi eklemek veya takas edilecek başka bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Diğer yöntemleri de kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sekmede ne kadar Türk Lirası (TRY) ile işlem yapmak istediğiniz seçin ve Coin kısmında Tether (USDT)‘yi işaretleyin.
  3. USDT aldıktan sonra, yine sol üstte yer alan “Al-Sat” kısmında yer alan “Klasik” butonuna tıklayın.
  4. Açılan alım satım sayfasının sağ üst kısımda yer alan arama kutucuğuna THETA yazın ve THETA /USDT çiftine tıklayın.
  5. Son olarak orta alanda yer alan “THETA AL” alanına, almak istediğiniz THETA miktarını girerek işleminizi tamamlayın.
Binance Borsasından Nasıl Alınır?

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar