Cuma, Ağustos 7, 2020
Ana Sayfa İnceleme Sponsorlu Tiberius Coin Reel Metal Piyasalarına Yeni Bir Boyut Kazandırıyor

Tiberius Coin Reel Metal Piyasalarına Yeni Bir Boyut Kazandırıyor

Tiberius Coin Neden Gözden Geçirilmeye Değer bir ICO’dur?

Kripto para birimi ICO’larının tükenişinde ciddi bir sorun var. Her gün, sayısız tokenlar bir ICO’yu piyasaya sürdüğü halde, çoğu genelde başarısız kalıyor. Tiberius Coin ise metal piyasalarına yeni bir soluk getiriyor.

Giriş engeli o kadar düşük ki sahtekarların çağdaş bir çabuk zengin olma yöntemi olarak yeni bir jetonu piyasaya sürmeye çalışmasını kolaylaştırır. Oysa, çok sayıda kötü niyetli token projesinin olmasına rağmen, yine de çöplükte bulunacak elmaslar da var.

Tiberius Coin o çöplükteki elmaslardan birisi.

 12.000+ kullanıcılık Telegram topluluğunca “metal coin” lakabı takılan TiberiusCoin, dünyanın ilk meşru varlığa dayalı tokenidir. Başka kripto şirketlerinin aksine Tiberius, itibarlı bir emtia şirketi tarafından yönetiliyor. Endüstride 30 yıldan fazla deneyime sahip ve kökleşmiş bir sektörün çapraşıklıklarına aşina. Üstelik, aralarında Bilim Adamı ve Güvenlik Yöneticisi olarak çalışan efsanevi kripto öncüsü Philip Zimmermann gibi isimler de bulunuyor.

Düşüncesi basit, ancak yenilikçi.

Piyasadaki opsiyonların çoğunluğu gibi hiçbir reel değeri olmayan başka bir kripto yaratmak yerine, alım satım yapılıp gerçek metala çevrilerek güvenilir bir yatırım aracı olarak kullanılabilen, metaldan oluşan bir token yarattılar.

Ancak Tiberius Coin kaba bir oluşum değil. Şirket yıllar boyunca birkaç dikkate değer teknoloji stratejisi ve elektrikli araçlar için metal içeren, teknolojiye odaklanmış bir strateji geliştirdi. Metaller aşağıdakilerden oluşuyor:

  • Alüminyum (25g)
  • Bakır (25g)
  • Kalay (5g)
  • Nikel (6g)
  • Kobalt (1g)
  • Altın (3mg)
  • Platin (1.5mg)

Hem teknolojinin hem de elektrikli araçların endüstrileri, genellikle bundan sonraki inovasyonların başlıca itici gücü olarak görüldüğünden dolayı seçildiler. Bu arada, altın ve platin, tokena daha fazla istikrar sağlamak için seçildiler.

Token, temelini oluşturan metale çevrilebildiği için, diğer kripto para birimlerinden farklı olarak değeri sıfıra düşemez. Metal piyasaları fazlasıyla büyük, fazlasıyla kökleşmiş olduğu için ve gerçekten fazlasıyla talebi olduğu için öyle bir vaka imkansız. Microsoft, Apple, Samsung, Nvidia ve Tesla gibi şirketler, kendi esas ürünlerini imal etmek için hammaddelere muhtaç.

Reel Dünya Değeri Olan bir Token

Tiberius Coin’in sayısız kullanım alanı olacak. Büyük emtia şirketleri piyasayı izlemek için alım satım yapabilecek, küçük yatırımcıların metal ticaretine katılma fırsatı olacak, traderların arbitraj fırsatları olacak ve büyük şirketler ürünlerini imal etmek için gerek duydukları hammaddeleri büyük miktarlarda stoklayabilecekler.

İstikrarsız ekonomilere sahip olan ülkelerdeki yatırımcılar bile Tiberius Coin’in sağladığı reel dünya uygulamalarından faydalanabilir. Şimdiki durumda bu token, enflasyon krizleri ile karşı karşıya olan Arjantin, Venezuela ve Türkiye gibi ülkelere çok gerekli olan istikrarı sağlayabilir.

Tiberius Coin, bir bireyin yatırım stratejisine aldırmayarak, yatırımcıların kazançlı metal piyasalarına dolaysız erişimini sağlar. Bu piyasaların her yıl enflasyona karşı galip gelmesi hemen hemen kesin.

Daha Güvenli, Daha İstikrarlı bir Yatırım

Başka geleneksel kripto para birimleri yerine Tiberius Coin’e yatırım yapmak için çok sebep var. Anlamanız gereken kilit fikir, Tiberius Coin’in daha istikrarlı bir yatırım olması. Hepimiz Bitcoin’in 2018’in 1. çeyreğindeki yükselişinden sonra %50’den fazla düşeverdiğini gördük. Toparlanma ise hala umut verici görünmüyor.

[BURADA TCOİN METALLERİNE KIYASLA BTC FİYAT ÇİZELGESİNİ KULLANIN]

Tam tersine, Tiberius Coin, dev metal piyasalarına doğrudan bağlı olduğu için, bu tür şiddetli hareketlere maruz kalmaz. Bu piyasalar, bu tür oynaklıktan etkilenmez, enflasyonla beraber hareket eder ve teknoloji devrimini çalıştıran katalizör metal piyasalarıdır.

Kripto piyasalarında başka bir yaygın konu ise şeffaflıktır. Hepimiz bu endüstriye eziyet eden, dönen büyük dolapları gördük. Mt. Gox’un Bitcoin hırsızlığı ve hala aklımızda canlı olan BitConnect fiyaskosu gibi…

Düzenlemeler gaip olduğunda sahtekarlık işleri tıkırında gider. Böyle kötü bir şöhreti kripto para piyasaları istemiyor. Tam tersine piyasalar düzenlemeleri içtenlikle karşılarsa iyi olur.

Daha çok düzenleme, daha çok istikrar ve daha çok şeffaflık anlamına gelir. Bütün bu şeyler, kripto para birimleri ve yatırımcıları için pozitif olaylar.

Tiberius Coin’i destekleyen şirket, düzenlemeleri içtenlikle karşılamakta. Çünkü şirketin kökü aşırı derecede denetim altına alınan bir endüstriden geliyor. Düzenlemelerin tam ne anlama geldiğini biliyor ve kökleşmiş düzenlemelere uymayı ve yatırımcıları için güvenli ve istikrarlı olan bir ürün teklif etmeyi biliyorlar.

Şirket, taş gibi sağlam bir yasal çerçeve yaratmak için gayretle çalıştı. Kendilerini ve kendi yatırımcılarını korumanın önemini anladıkları için bunu yaptılar.

Karmaşık Finansal Araçlara Erişimi Basitleştirme

ICO hareketinden yararlanan  şüpheli geliştirme ekiplerine karşın Tiberius Coin, daha çok yatırımcının farketmesi gereken nadir bir fırsat.

Büyük finansal kuruluşların, kimsenin anlamadığı karmaşık finansal ürünler yaratmaya odaklandığı 2008 finansal krizin tersine, Tiberius Coin, karmaşık finansal araçlara erişimi basitleştirmeye odaklanıyor.

Şirket, karmaşık finansal araçlara erişimi herkese sunabilmek için blockchain’i kullanmaya kendini adamış bir şirket. Emtiaların alım satımı, çok sayıda bireysel yatırımcının az eriştiği kocaman bir endüstridir.

Tiberius Coin, bunu değiştirmeye çalışıyor.

Emtiaların alım satımını, sözleşmeleri ve bütün işlemi basitleştirerek, bireysel yatırımcıların artık güç sağlayacak hammaddeler yoluyla teknoloji sektörünün büyümesi öyküsüne katılma fırsatı olacak.

Tiberius Coin ICO’su Ekim Ayında!

Tiberius Coin, Ekim ayında ICO yapacak. İlgili yatırımcıların şirketin resmi web sitesini gözden geçirmeleri, whitepaper‘ı okumaları ve resmi Telegram grubunda sorularını yönelmeleri rica olunur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

En Popüler

Avrupa’nın Bitcoin ATM Devi IQCashNow Türkiye’de Faaliyetlerine Başlıyor

Avusturya merkezli olan ve birçok ülkede faaliyetlerine devam eden, kripto para dünyasının dev ismi iQCashNow artık Türkiye’de de hizmet vermeye başlıyor. Blockchain İstanbul Summit...

BitMEX Borsasında Margin Trading Nasıl Yapılır?

Kaldıraç sistemine ve bakiyenin yüz katına kadar margin trading işlemi yapılabilmesine imkân sağlayan BitMEX, son zamanlardaki en çok rağbet gören kripto para borsalarından biri...

Kripto Para ile Kazanç Sağlayabileceğiniz 3 Farklı Trade Yöntemi

Kripto para ile farklı kulvarlarda işlem yaparak daha fazla kazanç sağlamanız mümkün. Artık kripto para borsalarının yanında hisseler, emtialar, fiat para birimleri ve metalar...

Changelly; Kayıtsız Altcoin Alım-Satımı

Changelly, kripto para madencilik havuzu olan Minergate ekibi tarafından hazırlandı. Sitenin temel görevi hiçbir kayıt işlemine gerek duymadan altcoin takasına izin vermesi. Böylelikle borsalara...

Initial Exchange Offering (IEO) Nedir? İşte Tüm Detaylar…

Çin’in 2017 sonuda getirdiği ICO yasağı sonrasında projelerine fon sağlamak için alternatif çözümler bulmaya çalışan firmalar, ülkedeki kripto girişimlerini bıraktı. Projeler, İlk Borsa Teklifleri'nin...