Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Timothy Peterson'dan Karamsar Ripple (XRP) Tahmini; Asla 1 Dolar'a Ulaşamayabilir!

Timothy Peterson’dan Karamsar Ripple (XRP) Tahmini; Asla 1 Dolar’a Ulaşamayabilir!

Cane Island Alternative Advisors’tan kripto analisti Timothy Peterson, XRP’nin yoğun bir fiyat analizini paylaştı. Peterson’a göre XRP, bırakın 10$’ı, 1$’lık değere bile asla ulaşamayabilir.

XRP’nin gelecekteki değerinin durgun görünmesinin iki nedeni var gibi görünüyor.

İlk olarak, XRP’deki kullanıcı büyümesinin çok düşük olması. İkincisi ise dijital fiatın XRP için bir tehdit oluşturması. Peterson‘un analizini özetlemek gerekirse, XRP’nin Grayscale’in en küçük fonlarından biri olduğunu ve dolayısıyla havale parasına yatırımcı ilgisi olmadığını vurguluyor.

Peterson’un XRP analizini Twitter üzerinden yayınladı.

Dijital Fiat ve CBDC’ler XRP’yi Eski Haline Getirebilir

DeFi ve Tether’in Çin’de fiat onramp olarak kullanılması sayesinde stablecoinler ilgi odağı haline geldi. Bundan dolayı XRP, bir havale madeni parası olarak rolünü yavaş yavaş kaybediyor. Bitstamp ve Coinmetrics‘in yakın tarihli bir raporu bunun nasıl gerçekleştiğini açıklıyor.

”… stabilcoinler, fiat onrampların yerine geçebilir ve doğrudan fiat ağ geçidi olmayan kripto yatırımcıları için likidite sağlayabilir. Bu, özellikle Çin gibi kripto varlık ticareti konusunda nispeten katı kısıtlamalara sahip ülkelerde önemlidir. Geçmiş araştırmalar, USDT – ETH’nin Asya ve Avrupa pazar saatlerinde yeniden ağırlıklı olarak transfer edildiğini göstermiştir.”

Flare Ağı, XRP’nin Kullanıcı Tabanını Artırabilir

Daha önceki bazı analizlerde, kripto traderlarının borsalar arasında para aktarırken hala XRP’yi tercih ettikleri sonucuna varılmıştı. Bunun nedeni, döviz cüzdanları arasında hızlı ve ucuz para transferine izin veren XRP defterinin verimliliği.

Flare Network, XRP’nin ihtiyacı olan şey olabilir. Flare Network, XRP’yi Ethereum ağına bağlayan iki yönlü bir köprü kurmayı planlıyor. Flare, XRP ağında akıllı sözleşmeler sunmak için ağa Ethereum Sanal Makinesi’ni entegre etmeyi planlıyor.

Flare Network ekibi, Twitter aracılığıyla bunun nasıl çalışacağına dair bilgiler verdi.

Flare ağı, Akıllı Sözleşmeleri XRP ağına getirmeyi başarabilirse, XRP’nin küresel popülaritesinden yararlanmak isteyecek ve DeFi protokolleri oluşturacaktır.Bu da XRP’nin kullanıcı tabanını kesinlikle artıracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Pantera Capital: Gelecekteki Enflasyon Kripto Para Fiyatlarını Artıracak

Kripto odaklı girişim şirketi Pantera Capital yöneticileri, gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatlarını artıracağını düşünüyor. Yeni bir...

YFI Sahiplerinin Sadece %26’sı Kar Elde Edebiliyor

Yearn Finance Token (YFI) sahiplerinin üçte birinden daha azı %65,8'lik bir ralliye rağmen ancak kar elde ediyor. Kripto para...

Ünlü Kripto Analisti, Bitcoin Fiyatının Ne Zaman 100.000 Dolar’a Çıkacağını Söylüyor

Bitcoin fiyatının 2019 yılında 11.600$ seviyelerinden 6.400$ seviyelerine düşeceğini doğru tahmin eden kripto stratejisti, BTC fiyatının patlayacağına ve 100.000$ seviyelerine yükselmeye başlayacağına...

FinCen Belgeleri Nedir ve Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

Kamuoyuna sızdırılan FinCEN belgeleri, dünyanın en büyük finans kuruluşlarının kara para aklama operasyonlarına nasıl aracılık ettiğini ve bu bankaların 2 Trilyon Dolar'ı...