Tom Lee’den 2019 Sonu Ethereum Fiyatı Tahmini Geldi

Fundstrat Küresel Danışmanlar Araştırma Başkanı, Tom Lee, Ethereum (ETH) için büyük bir dönüş olacak diyor. Lee, Ethereum’un 2019 yılı sonuna...

0
Tom Lee Ethereum Fiyati

Fundstrat Küresel Danışmanlar Araştırma Başkanı, Tom Lee, Ethereum (ETH) için büyük bir dönüş olacak diyor. Lee, Ethereum’un 2019 yılı sonuna kadar 28 Eylül 2018’de mevcut olan 220 ABD doları tutarındaki fiyatının ve Ocak 2018’de 1,400 dolar seviyesindeki rekor seviyenin de üzerinde olacağını belirterek, Ethereum fiyatının 1.900 USD’ye vuracağını öngörüyor.

Lee, ETH’nin diğer büyük kriptolardan çok daha kötü durumda olduğunu belirterek, Ocak 2018’de zirveye ulaştığından bu yana %84 düşüş gösterdi. Görünüşe göre, bu düşüş diğer büyük kriptolardan iki standart sapma ve bu da son 4 kez Ethereum piyasası oldu. tersine döndü ve büyük bir ralli başladı.

Lee, “Biz, ETH’de devam eden eğiliminin tersine döneceğini ve güçlü bir şekilde toplanacağını düşünüyoruz” dedi.

Lee, 5,3 milyar dolarlık market hacmine sahip 5 numaralı EOS’un bir Ethereum tokeni olduğu ve daha sonra Eternum’dan kendi doğal blok zincirine taşındığı noktayı ortaya koydu. EOS kullanıcıları, EOS’u bir Ethereum tokeni olduğunda geri almak için büyük miktarlarda ETH satın alıyorlardı ama şimdi, bu talep tamamen ortadan kalktı. Buna ek olarak ICO düzenlemeleri, özellikle ABD’nin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanmadığı sürece yasadışı olduğu Birleşik Devletler’de büyük ölçüde artmakta. Lee, bazı ICO’ların panik satarak çöktüğünü ve böylece Ethereum’a olan mevcut talebi azalttığını düşünüyor.

Ayrıca, 2018’de, eApp kullanımı, Ethereum platformundaki kullanıcı sayısını düşüren ve Ethereum’un dApps ile ilişkili işlem ücretlerini ödeme talebi önemli ölçüde azalmıştır.

Bu faktörlerin kombinasyonu, ETH pazarında olumsuz bir duyguya neden oldu ve Lee bunun aşırı derecede olumsuz olduğunu düşünüyor. Bu olumsuz faktörler zaten ETH piyasasına yansıdı. Ethereum, dApp geliştirme ve token oluşturma için hala 1 numaralı blockchain platformu ve temellere dayanan bir ralli için kendini hazırlıyor.

Genel olarak Lee, kripto pazarının geri kalanının uzun vadede toparlanmasını bekliyor. Mayıs 2018’de Lee, Bitcoin’in 2019’un sonunda 36.000 USD’ye vuracağını söyledi.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.