bitcoin
Bitcoin (BTC) $60,991.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,082.25
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $477.01
Ana SayfaKripto Para HaberleriTRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

TRA, Socios.com‘da ve dünyanın ilk tokenize spor borsası olan Chiliz Exchange‘de satılacak ve 625.500 TRA Taraftar Token 8 TL sabit fiyatla satışa sunulacak. 425.000 TRA Taraftar Token Chiliz.net borsasında, 200.000 TRA Taraftar Token ise Socios.com’da satılacak.

Taraftarlar, 7 Ekim’den itibaren TRA satın almaya devam edebilecek ancak bu noktadan itibaren fiyat, arz ve talebe göre belirlenecek. $TRA’nın toplam arzı 10 Milyon ve bu arz önümüzdeki birkaç yıl içinde dağıtılacak. Dağıtım yöntemi ve toplam arz, talebe göre değişecek. İlk arzda kullanıma sunulacak olan $TRA’nın nihai sayısı, satış sırasındaki talebe göre değişiklik gösterebilecek.

Genel Müdür Sinan Zengin’in Açıklaması

“Kulübümüz taraftarları ile dijital dünyada da tarih yazmaya başlıyor. 22 Eylül saat 15:00’de, tüm taraftarlarımız TRA Taraftar Token satın alabilecek. İlk token arzımız sınırlı olduğu için 8 TL sabit fiyatla satışa sunulacak. Önümüzdeki günlerde taraftarlarımızın ve diğer yatırımcılarımızın tokenlarımızı nasıl satın alabilecekleri hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Ancak taraftarlarımıza bugün telefonlarına Socios.com uygulamasını indirmelerini, hesaplarını açmalarını ve tüm hazırlıklarını tamamlamalarını tavsiye ediyorum. Taraftarlarımızın kulübümüzün ilk dijital varlığı olan TRA Token’lara büyük ilgi göstereceğini düşünüyorum. Tarih boyunca hep ilklere imza atan kulübümüz ve taraftarlarımız dijital dünyada tarihimizi birlikte yazacaklar.

Taraftarlarımız bizim en değerli varlığımızdır. Onlarla birlikteyiz, onlarla büyüğüz, onlarla güçlüyüz ve elbette onlarla birlikte büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğiz.”

Chiliz ve Socios Kurucu ve CEO’su Alexandre Dreyfus’un Açıkalaması

“Önümüzdeki Salı, Trabzonspor, küresel taraftar kitlesiyle etkileşim kurmak ve bunu gelire dönüştürmek için Taraftar Token’larını benimseyen, sayıları giderek artan önde gelen spor organizasyonlarının arasına katılacak. TRA lansmanı, Taraftar Token’lar aracılığıyla 100 milyon Türk Lirasından fazla yeni gelir yaratarak uzun vadeli Türk spor endüstrisini güçlendirme misyonumuzun bir sonraki adımıdır.

Tutkulu veya daha az ilgili, yerel ya da uluslararası, her türden taraftara kulüp meselelerinde söz sahibi olma ve nispeten küçük bir masraf karşılığında ödüller kazanma şansı vererek, geleneksel ‘bağış kampanyası’nı güçlü bir spor endüstrisi için yeni gelir akışı haline getiriyoruz.

İş modelimizin spora olan tutkunun en yeni teknolojiyi benimseme arzusu ile birleştiği Türkiye’de büyük bir etkiye sahip olabileceğine inanıyoruz ve bu nedenle Türkiye’ye büyük önem veriyoruz. Çok yakında 20 personel bulundurma hedefiyle bir Türkiye ofisi açarak ülkedeki yerimizi sağlamlaştıracağız.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.01%
$60,991.00
$616.01
Ethereum (ETH)
2.24%
$4,082.25
$91.44