Ana Sayfa Kripto Para Haberleri TRON CEO'su Justin Sun, 1 Tesla ve 20 Milyon Dolar Dağıtacak!

TRON CEO’su Justin Sun, 1 Tesla ve 20 Milyon Dolar Dağıtacak!

TRON’un (TRX) kurucusu ev CEO’su Justin Sun, 20 milyon dolarlık Airdrop kampanyası yapmayı planladığını tweetledi. Ayrıca, 27 Mart 2019 tarihine kadar yapılacak çekilişte şanslı bir kişiye Tesla marka otomobil hediye edeceğini duyurdu.

Başvuru için, Justin Sun’ı Twitter’da takip etmek ve duyuru yaptığı tweet’i retweet etmek yeterli.

“BTT ve USDT-TRON başarısını kutlamak için 20 milyon dolarlık ücretsiz bir Airdop planlıyorum. İyi haber geliyor, daha fazlasını da vermeye karar verebilirim! İlk önce, bir Tesla için 27 Mart’a kadar rastgele 1 kazanan seçeceğim! Başvurmak için, sadece beni takip edin ve bu tweet’i RT’leyin! Bu kadar Basit! ”- Sun.

BitTorrent (BTT), Trther (USDT) ve TRON Ortaklığı

Mart ayının başlarında, popüler stablecoin Tether (USDT), TRON blok zincirinde tanıtılacağını açıklanmıştı. İddiaya göre, bu girişimin TRON ağına dayanan protokollerle birlikte çalışmalarını genişletmeyi amaçlıyor. Ayrıca, TRON Ağı boyunca kullanıcıların döviz kurlarını ve dolara dayanan kripto para birimlerini değiştirmelerini sağlayacak.

Tether daha önce, Bitcoin tabanlı Omni Layer’da bulunuyordu, daha sonra Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş ERC20 tabanlı token olarak yayınlanan dolaşım arzının küçük bir kısmını aldı.

BitTorrent Token (BTT) ise, Jay Sun tarafından geçen yıl oluşturulan BitTorrent dosya paylaşım platformunun yerel tokenidir. Binance Launchpad, çok başarılı bir ICO düzenledi ve 15 dakikadan daha kısa bir sürede 7 milyon dolarlık fon tamamlandı.

BTT’nin fiyatı, geçtiğimiz hafta boyunca yatay bir şekilde ilerleyerek 0.00076 ve 0.00075 $ arasında sabit bir aralıkta bir araya gelmişti. Bu yazı sırasında BTT, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte % 2,3 geriledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...