Ana Sayfa Kripto Para Haberleri TRON CEO'su Justin Sun'dan 2019 için Bitcoin Fiyat Tahmini

TRON CEO’su Justin Sun’dan 2019 için Bitcoin Fiyat Tahmini

TRON CEO’su ve kurucusu Justin Sun, Bitcoin fiyatının 2019 yılı için 3000 $ ile 5000 $ arasında olacağını tahmin ederek, ayı piyasasının sona erdiği teorilerini destekledi.

Kripto para piyasaları, çok kısa bir boğa dönemi yaşadı. Bitcoin son 4 ayda üçüncü kez 4.000 $ ‘ın altına düştü. Teknik analizciler, düşüş eğilimlerinin piyasada hala var olduğunu ve şimdiye kadar bir dip seviyesinin oluşmadığını belirtiyor.

ALS derneği için Binance Charity’in etkinliğine katılan Justin Sun, Bitcoin’in 2019 yılı boyunca 3.000 – 5.000 $ arasında bir fiyatta seyredeceği tahmininde bulundu.

Justin Sun, kripto para piyasalarının dibe vurduğunu ve tahminini bunun üzerinden yaptığını söyledi. Ancak çığır açan yenilikçi fikirler henüz piyasada değil, bu da fiyat artışının neden gerçekleşmediğini açıklıyor.

“Bence zaten alt taban oluştu ve ayı piyasası bitti. Şu andan itibaren önümüzdeki birkaç yıl boyunca mutlak bir düşüş görülebilir. Bitcoin’in 3.000 $ ile 5.000 $ arasında değişeceğini düşünüyorum. Bu yıl piyasanın gelişmesi için, DApp ekosisteminin yükselmesi, lightning network’ün geniş çaplı uygulanması ve BitTorrent’in 100 milyon kullanıcısının kripto para piyasasına girmesi gibi üç büyük fırsat bulunuyor.”

Bitcoin, basın saati ile son 24 saat içinde %0.74 artışla 3.890$ seviyesinde işlem görüyor. Yatırımcılar tarafından, kripto para piyasasının henüz dibe ulaşmadığını söyleyen birçok spekülasyon var. Bu nedenle, bir süre sonra piyasaların dibe vurabileceği gerçeği de mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Ethereum Düzeltmesi, YFI ve UNI Fiyatını %46 Düşürdü

Ethereum fiyat düzeltmesi, YFI ve UNI tokenlarının %46 oranında düşmesine neden olan bir çöküşü tetikledi. Ağustos ayında Bitcoin ve...

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu durum Bitcoin ağının güçlü kaldığı anlamına geliyor. Blockchain.com kurucu...

MEME Token Nedir ve Nasıl Yaratıldı?

Kripto piyasası ve özellikle Ethereum tabanlı kripto paralar son birkaç gündür düşüş eğiliminde. Ethereum tabanlı çoğu DeFi tokenı, kısa...

UNI Token Aşırı Değerlenecek; Ünlü Kripto Balinası Görüşünü Paylaştı

Bitfinex balinası olarak tanınan Joe007, Uniswap UNI tokenin aşırı değerleneceğine inandığını açıkladı. Joe007, sosyal medyada UNI hakkındaki düşüncelerini soran...