bitcoin
Bitcoin (BTC) $60,428.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,042.04
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $475.23
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinTyler Swope, 10 Kat Artacağına İnandığı Kripto Parayı Açıkladı

Tyler Swope, 10 Kat Artacağına İnandığı Kripto Parayı Açıkladı

Ünlü analist Tyler Swope, bir süredir takibi altında olan bir kripto paranın bu sezon 10 katına çıkma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Tyler Swope, YouTube’daki yayınında Ethereum kullanıcılarının artan fee ücretleriyle başa çıkmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış Ethereum tabanlı bir token’a baktığını söyledi.

Tyler Swope

“Öyleyse artan fee ücretlerinden nasıl yararlanılır? Tam da bunu yapmak için yapılmış çılgınca bir seçimle. Ethereum’un ana zincirindeki yüksek işlem ücretlerine yardımcı olacak Chi Gastoken (CHI) ile. Peki Chi Gas nedir?”

”Eğer Ethereum akıllı sözleşmesinin konuşlandırılmasını bilmiyorsanız, önemli miktarda işlem ücreti gerektirir ve bu da paraya mal olur. CHI token’ı, herhangi bir akıllı sözleşmeyle birlikte kullanılır, işlemle birlikte yanar ve bu akıllı sözleşmenin maliyetini neredeyse yarı yarıya düşürebilir.”

Merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu 1inch’in arkasındaki ekip, kullanıcılarına yüksek işlem ücretlerinden kaçınmanın bir yolunu sunmak amacıyla CHI‘yı yarattı. Swope da CHI‘yı son boğa koşusunda fırlayan Ethereum ağındaki yüksek ücretlere karşı bir koruma olarak nitelendiriyor.

“CHI, temelde Ethereum işlem ücreti fiyatlarına karşı korunmak için bir token. Fee yükseliş döngülerinde arttığından veya Ethereum volatilleştiğinde, CHI token’ı da artıyor.”

Ayrıca kripto para analisti Tyler Swope, CHI’de 10 kat yükseliş olabileceğine inandığını ve bu token’ı bir yıldan daha fazla tutmayı planlamadığını da söyledi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.16%
$60,428.00
$1,305.24
Ethereum (ETH)
0.28%
$4,042.04
$11.32