bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,485.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,481.06
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $416.28
Ana SayfaKripto Para HaberleriTyler Swope, Airdrop Gerçekleştireceğine İnandığı 10 Kripto Projesini Açıkladı

Tyler Swope, Airdrop Gerçekleştireceğine İnandığı 10 Kripto Projesini Açıkladı

Kripto para analisti Tyler Swope, Uniswap’ın liderliğini takip edeceğine ve Airdrop gerçekleştireceğine inandığı 10 kripto para projesini açıkladı.

Ünlü kripto para analisti Tyler Swope, açtığı yeni bir yayında Ethereum tabanlı merkeziyetsiz marj ticaret platformu dYdX‘i yakından takip ettiğini söyledi.

dYdX

“dYdX, özellikle merkeziyetsiz kaldıraçlı ticaret borsaları içinde oldukça önemli bir hacme sahip. Bu büyük bir şey. Senin yerinde olsam, dYdX’i kontrol eder ve biraz likidite eklerdim. Belki dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak yasal bir marj veya kalıcı bir ticaret koyabilirsiniz.”

Swope‘a göre büyük bir airdrop başlatabilecek bir başka proje de FURUCOMBO.

FURUCOMBO

“Bu temelde bir kombinasyon protokolüdür, bu yüzden birçok şeyi tek adımda yapabilirsiniz. Bir DeFi eylemi seçin, Uniswap (UNI) ve sonra daha fazlasını seçebilirsiniz. Compound (COMP) ekleyin. Temel olarak, bu bir sürükle ve bırak işlemidir. Ayrıca FRUCOMBO’nun bir token çıkarma ihtimali de var”

Ünlü kripto para analistinin izleyicilerine aktardığı bir başka proje de Zapper.

Zapper

“Zapper, temelde başka bir toplama aracıdır. Pek çok DeFi varlıklarınızı ve borçlarınızı tek bir basit arayüzde yönetin. Zapper aracılığıyla toplam hacimde 1 Milyar Dolar kazandılar, bu oldukça önemli.”

Swope’un listesindeki dördüncü protokol MetaMask.

MetaMask

“MetaMask aslında MetaMask Swaps’ı yeni tanıttı. MetaMask içinde kesinlikle bir veya iki takas yapardım çünkü MetaMask bir token çıkarırsa, bu büyük bir token olurdu.”

Beş numarada ise Paraswap var. Swope, projenin merkeziyetsiz borsa toplayıcı 1inch gibi önemli olabileceğini söyledi.

Paraswap

“Bu, 1inch’e benzer başka bir otomatik piyasa yapıcı ve likidite toplayıcı. Paraswap, Zapper’a da benziyor.”

Swope’un büyük airdrop listesinde altıncı sırada, insanların dünya çapında hararetle tartışılan konular üzerine bahis oynamasına olanak tanıyan bir bilgi piyasası platformu olan Polymarket bulunuyor.

Polymarket

“Polymarket’i daha önce duymuştum. Kesinlikle, şüphe duymadığım için Polymarket kullanırdım. Bu, Zapper ve dYdX gibi. Bir tokenın geç değil daha erken gelebileceğini hissediyorum.”

Listenin yedi numarasında topluluk destekli bir tahmin piyasası olan Catnip var.

Catnip

“Augur’un üzerine inşa edilen Catnip borsası var, ancak demek istediğim, Catnip türü pazarlar için piyasaya sürülen yönetişim tokenları olabilir ve her seferinde daha fazla pazar çıkarıyorlar.”

Sekizinci sırada bir DeFi protokolü olan DeFi Saver var.

DeFi Saver

“DeFi Saver aletlerini de gerçekten çok seviyorum ve bir token üzerinde çalıştıklarını hissediyorum.”

Swope ayrıca, sınırlı öğeler için otomatik bir piyasa yapıcı protokolü olduğunu söylediği Foundation.app‘i vurguluyor.

Foundation.app

“Aslında xDAI üzerine kurulu. Böylece içerik oluşturucular için özel bir AMM oluşturdular. Web3 ile çok sayıda çığır açan, uç teknolojiyi kullanarak bunu yarattılar.

Listenin son sırasında ise, Swope‘un potansiyel olarak bir airdrop başlatabileceğini söylediği popüler bir oyun olan Dark Forest var.

Dark Forest

“Temelde zk-SNARK’lar kullanılarak oluşturulmuş gerçek zamanlı bir strateji oyunudur ve çok popülerdir. Çoğu büyük Ethereum başkanı Dark Forest ile ilgileniyor.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.79%
$48,485.00
$867.88
Ethereum (ETH)
0.29%
$3,481.06
$10.10