bitcoin
Bitcoin (BTC) $61,250.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,126.85
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $484.46
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinTyler Swope: Bu 5 Altcoin 2021'in İlk Çeyreğinde Patlayacak

Tyler Swope: Bu 5 Altcoin 2021’in İlk Çeyreğinde Patlayacak

Önde gelen kripto para traderı ve analisti Tyler Swope, 2021’in ilk çeyreğinde patlayacağını düşündüğü beş altcoini takipçileriyle paylaştı.

Tyler Swope, Chico Crypto‘nun yeni bir bölümünde, Polkadot (DOT) ekosistemine ve Polkadot paraşütlerine bağlanan projeleri yakından takip ettiğini söyledi. Kusama (KSM) ise Swope‘nin listesinin başında yer alan ilk kripto para.

Ayrıca Tyler Swope, Polkadot’un sınırlı sayıdaki paraşütünden yararlanmak isteyen projelerin hepsinin Kusama’dan geçmesi gerektiğini de vurguluyor.

Tyler Swope

Swope’un listesinde bulunan ikinci kripto para birimi Robonomics Network (XRT). Ünlü kripto analisti, Robonomics’in Polkadot parachain hazırlık sürecindeki teknik olarak en gelişmiş ekip olduğunu vurguluyor. Buna ek olarak Swope, Robonomics’in Kusama paraşütünün bir Polkadot röle zincirine dönüştürülmesi konusunda büyük bir vizyona sahip olduğunu söylüyor.

Listedeki üçüncü altcoin, Swope‘un Robonomics’e benzediğini söylediği Energy Web Chain (EWT).

Bununla birlikte, listenin dördüncü sırasında yer alan kripto para Swope‘un merkez bankası dijital para birimlerini (CBDC) dağıtmak için gereken altyapının oluşturulmasından sorumlu olduğunu söylediği Sora Network (XOR).

“Sora Network’te süper iyimserim … Hatta parachain slot planlarıyla birlikte ayrıntılı bir Medium gönderisi bile yayınladılar.”

Swope‘nin listesindeki son kripto para ise, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde parachain için bir açık artırmaya katılacak olan Bifrost (BNC).

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.26%
$61,250.00
$159.25
Ethereum (ETH)
2.49%
$4,126.85
$102.76