Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Tyler Swope, Portföyündeki En İyi 10 Kripto Para Birimini Açıkladı

Tyler Swope, Portföyündeki En İyi 10 Kripto Para Birimini Açıkladı

Ünlü analist Tyler Swope, portföyünde bulunan en iyi on kripto parayı açıkladı.

Büyük bir Bitcoin boğa dalgası ile bu yılın kapanacağını tahmin eden Tyler Swope, son iki aydaki kayıplarına rağmen hala bir Chainlink (LINK) savunucusu olduğunu söyledi. Chainlink’in HODL için hala bir numaralı seçim olduğunu söyleyen ünlü analist Swope, portföyünün yaklaşık %40’ının Chainlink’ten oluştuğunu söyledi.

“Öyleyse neden Chainlink’imin her birini Sly Stallone’dan daha sıkı bir şekilde tutacağım? Pekala, bu iki şeye bağlı: LINK ile stake etme hala ufukta ve toparlanma yaşıyor.”

Ayrıca Swope, Arbitrum Rollup’sun yeni test ağının Chainlink düğümleri tarafından çalıştırılacağını da belirtti. CoinMarketCap‘e göre Chainlink, şu anda 11.29$ seviyelerinde işlem görüyor.

Swope’un ikinci HODL seçimi ise Bitcoin. Bitcoin, Swope‘un portföyünün yaklaşık %17’sini oluşturuyor.

Ethereum ise, Mayıs sonundan bu yana %82 oranında bir fiyat artışının ardından Swope‘un portföyünde üçüncü sırada yer alıyor. Swope, Ethereum’un portföyünün %12’sini oluşturduğunu ve bu pozisyona ek yapmayı planladığını söyledi.

Energy Web Token (EWT), Mayıs sonundan bu yana yaklaşık %94 kazanç elde ettikten sonra Swope’un portföyünde dördüncü sırada yer aldı. Analist, Alman hükümetinin, Almanya’nın enerji piyasası için bir prototip kimlik kaydı oluşturmak için Energy Web ile ortaklık kurduğunu bildirdi. Energy Web Token, Swope‘un portföyünün %6’sını oluşturuyor.

REN ise, Mayıs ayı sonundan bu yana yaklaşık %300 kazanç elde etti ve Swope’un beş numaralı seçimi haline geldi. Ayrıca Ren, Swope‘un portföyünün %6’sını oluşturuyor.

Swope‘un altıncı numarası, Mayıs ayından bu yana değer kaybeden ve şu anda portföyünün sadece %5’ini oluşturan Unibright (UBT).

Kusama (KSM), Mayıs sonundan bu yana değerinde %400’den fazla artış sağladıktan sonra analistin yedinci HODL seçimi oldu. Kusama, Swope‘un portföyünün yaklaşık %3’ünü oluşturuyor.

Sekiz numara da ise Rocket Pool (RPL) var. Rocket Pool, Mayıs ayından bu yana yaklaşık %12 artış gördü ve Swope‘un portföyünün %2’sini oluşturuyor.

Swope’un dokuzuncu seçimi, portföyünün %1’ini oluşturan XDAI Stake (STAKE) ve onuncu seçimi ise yine %1 oran ile Sora (XOR).

Bir Cevap Yazın

En Popüler

BitMEX Borsasında Margin Trading Nasıl Yapılır?

Kaldıraç sistemine ve bakiyenin yüz katına kadar margin trading işlemi yapılabilmesine imkân sağlayan BitMEX, son zamanlardaki en çok rağbet gören kripto para borsalarından biri...

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Altcoin Alınan Siteler (2020)

Bu yazımızda 2020 yılının sonlarına yaklaşırken güvenli şekilde kredi kartıyla Bitcoin ve kripto para alabileceğiniz bir platform olan CEX.IO'dan bahsedeceğiz. 2013 yılında bulut madencilik hizmeti...

Binance Coin (BNB) Nedir?

Malta'da bulunan devasa şifreleme para birimi olan Binance Coin (BNB), Binance'in kendi şifreleme para birimidir. Dünyanın en büyük şifreleme para birimi ticareti olan Binance'in...

DeFi Dünyası

Andre Cronje, Yeni DeFi Protokolü Deriswap’i Tanıttı

Popüler merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Yearn.Finance'ın kurucusu Andre Cronje yeni bir proje başlatıyor. Deriswap olarak adlandırılan yeni protokol, DeFi'nin farklı segmentlerini (takas, opsiyon ve krediler)...

BOND Token Fiyatı Kısa Süre İçinde %13.800 Arttı

Piyasaya sürüldüğü sırada 1.33$ seviyelerinde işlem gören BarnBridge adlı DeFi projesinin yerel tokenı BOND, %13.800 oranında bir değer artışı yaşadı. Yeni bir DeFi projesi olan...

Nexo, Kullanıcıların Kripto Faiz Oranlarını İki Katına Çıkardı

Kripto ödünç verme platformu Nexo, daha fazla kullanıcı çekmek için çifte faiz oranlarını ve yeni bir "Nexo'da Kazan" özelliğini duyurdu. Credissimo tarafından başlatılan bir kripto...