bitcoin
Bitcoin (BTC) $57,238.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,448.35
tether
Tether (USDT) $0.998674
binance-coin
Binance Coin (BNB) $616.62
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinTyler Swope, Portföyündeki En İyi 10 Kripto Para Birimini Açıkladı

Tyler Swope, Portföyündeki En İyi 10 Kripto Para Birimini Açıkladı

Ünlü analist Tyler Swope, portföyünde bulunan en iyi on kripto parayı açıkladı.

Büyük bir Bitcoin boğa dalgası ile bu yılın kapanacağını tahmin eden Tyler Swope, son iki aydaki kayıplarına rağmen hala bir Chainlink (LINK) savunucusu olduğunu söyledi. Chainlink’in HODL için hala bir numaralı seçim olduğunu söyleyen ünlü analist Swope, portföyünün yaklaşık %40’ının Chainlink’ten oluştuğunu söyledi.

“Öyleyse neden Chainlink’imin her birini Sly Stallone’dan daha sıkı bir şekilde tutacağım? Pekala, bu iki şeye bağlı: LINK ile stake etme hala ufukta ve toparlanma yaşıyor.”

Ayrıca Swope, Arbitrum Rollup’sun yeni test ağının Chainlink düğümleri tarafından çalıştırılacağını da belirtti. CoinMarketCap‘e göre Chainlink, şu anda 11.29$ seviyelerinde işlem görüyor.

Swope’un ikinci HODL seçimi ise Bitcoin. Bitcoin, Swope‘un portföyünün yaklaşık %17’sini oluşturuyor.

Ethereum ise, Mayıs sonundan bu yana %82 oranında bir fiyat artışının ardından Swope‘un portföyünde üçüncü sırada yer alıyor. Swope, Ethereum’un portföyünün %12’sini oluşturduğunu ve bu pozisyona ek yapmayı planladığını söyledi.

Energy Web Token (EWT), Mayıs sonundan bu yana yaklaşık %94 kazanç elde ettikten sonra Swope’un portföyünde dördüncü sırada yer aldı. Analist, Alman hükümetinin, Almanya’nın enerji piyasası için bir prototip kimlik kaydı oluşturmak için Energy Web ile ortaklık kurduğunu bildirdi. Energy Web Token, Swope‘un portföyünün %6’sını oluşturuyor.

REN ise, Mayıs ayı sonundan bu yana yaklaşık %300 kazanç elde etti ve Swope’un beş numaralı seçimi haline geldi. Ayrıca Ren, Swope‘un portföyünün %6’sını oluşturuyor.

Swope‘un altıncı numarası, Mayıs ayından bu yana değer kaybeden ve şu anda portföyünün sadece %5’ini oluşturan Unibright (UBT).

Kusama (KSM), Mayıs sonundan bu yana değerinde %400’den fazla artış sağladıktan sonra analistin yedinci HODL seçimi oldu. Kusama, Swope‘un portföyünün yaklaşık %3’ünü oluşturuyor.

Sekiz numara da ise Rocket Pool (RPL) var. Rocket Pool, Mayıs ayından bu yana yaklaşık %12 artış gördü ve Swope‘un portföyünün %2’sini oluşturuyor.

Swope’un dokuzuncu seçimi, portföyünün %1’ini oluşturan XDAI Stake (STAKE) ve onuncu seçimi ise yine %1 oran ile Sora (XOR).

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.14%
$57,238.00
$80.13
Ethereum (ETH)
2.7%
$4,448.35
$120.11