Ana Sayfa Kripto Para Haberleri UNICEF, Kripto Para İle Bağış Kabul Etmeye Başlıyor

UNICEF, Kripto Para İle Bağış Kabul Etmeye Başlıyor

UNICEF, Game Chaingers’ı; dünyanın dört bir yanından oyuncuları ve kripto meraklılarını bir araya getirerek, bilgi işlem gücünü iyi bir amaç için birleştirecek bir eylem başlattı.

Savaştan yorulmuş Suriye’de, halk için para toplama çabası içinde ki UNICEF, oyuncuyu ve kripto meraklılarını, insani fonların madeni kripto paralarla, özellikle Ethereum’u yardımcı olması için güçlü grafik işlemcilerini borç vermelerini rica ederek, blockchainle dayanışma başlatıyor. Bu, ‘Game Chaingers’ adlı yeni bir proje ve web sitesine girip sisteminizle ilgili birkaç ayrıntı sunarak, madencilik yazılımını yapılandırabilecek ve kurabilecek kadar kolay.

 

UNICEF, yeni bağışçı bulma ihtiyacı olmaksızın projeyi yarattığını belirtti çünkü bağışçılarının çoğu 50 yaşın üzerindeydi. Düşünceleriyle, bilgisayarların işlem gücünü ödünç almaktan doğrudan istemek yerine, normal durumda olmayan kişilere, hayır kurumlarına katkıda bulunma imkânı tanıyan yeni bir yol öneriyor.

İnsani yardım kuruluşunun blockchain teknolojisini, bu kullanma ilgisi ilk kez değil. UNICEF Ventures kurucularından Chris Fabian, geçtiğimiz Ekim ayında, şirketin teknolojiyi denemekten çekinmeyeceğini söyledi: “Kendi simgemizi tasarlamaya bakacak bir yerdeysek, onların tasarımının bir parçası olabilmek için onların tasarımına yardımcı olmaya çalışmalıyız ve potansiyel olarak kripto cinsinden bir yatırım fonu da var, hepsi yakın gelecek için yol haritamızda olacak şeyler olabilir “dedi.

Game Chaingers web sitesi “Bu operasyona katılabilmek için yapmanız gereken tek şey, madencilik yazılımı olan Claymore’u kurmak” diyor. “İstediğiniz zaman madenciliğe başlayabilir veya durdurabilirsiniz, UNICEF’in elektronik cüzdanında Ethereum’u hazırlayabilirsiniz” Organizasyonun bir sözcüsüne göre, madencilik programını yürütmek kullanıcıların bilgisayarlarının daha fazla elektrik tüketmesine neden olmaz. UNICEF yalnızca işlem gücünüzün bir bölümünü ödünç alacak ve yalnızca “dakik ve kısa süreli olarak katılım” sağlamanızı istiyor.

Katkıda bulunmak isteyen, ancak bunun için bilgisayar kaynakları olmayan kişiler için doğrudan bağışlarla kolaylıkla katılabilirsiniz. UNICEF, Ethereum bağış cüzdanı adresini resmi Game Chaingers web sitesinde yayınladı. Bu web sitesinde ayrıntıları bulabilirsiniz. Game Chaingers’ın madencilik eylemi 31 Mart’a kadar devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...