bitcoin
Bitcoin (BTC) $62,257.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,778.39
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $480.87
Ana SayfaKripto Para HaberleriDeFiÜnlü Analist: Andre Cronje Tarafından Desteklenen Bu Proje Yükselecek

Ünlü Analist: Andre Cronje Tarafından Desteklenen Bu Proje Yükselecek

Ünlü analist ve trader Josh Rager, Yearn Finance’ın yaratıcısı Andre Cronje tarafından desteklenen kripto varlığının bir ralli için hazırlandığını söyledi.

Yearn Finance ekosisteminin yönetim tokenı YFI, 2020’nin en iyi performans gösteren kripto varlıklarından birisi konumunda. Bundan sadece beş ay önce lansmanı gerçekleşen YFI, piyasaya sürüldüğünden bu yana %77.095 fiyat artışı yaşadı.

O zamandan beri kripto traderları DeFi projeleri üzerinde sahip olabileceği etkiyi “Cronje etkisi” olarak adlandırarak, Cronje tarafından desteklenen projelere göz kulak oldu.

Birkaç hafta önce yayınladığımız haberde de aktardığımız gibi Cronje, Yearn Finance ve Cream Finance arasında bir ortaklık duyurmuştu.

Analist Josh Rager‘a göre ise Cronje’nin duyurduğu bu ortaklık henüz çok büyük ilgi görmedi fakat yükselişe geçmesi sadece an meselesi.

“Burada daha yüksek zaman dilimlerinde oldukça net görünüyor. Cream henüz havalanmamış tek Andre / Yearn varlığı, bence bu sadece bir an meselesi.”

İki platformun geliştirme kaynaklarını birleştireceğini ve yeni bir sıfır teminat protokolü kredi çözümü başlatacağını söyleyen Rager;

“Yearn ve Cream geliştiricileri, Cream v2’yi başlatmak için bir araya geldi. V2 lansmanı, temel borç verme ve kaldıraç ürünlerine odaklanacak. Cream v2, kaldıraçla getiri elde etmenizi sağlar ve gelecekteki Yearn ve Cream işbirliğine dayalı kredi ürünleri için bir fırlatma rampasıdır” dedi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
2.24%
$62,257.00
$1,394.56
Ethereum (ETH)
0.64%
$3,778.39
$24.18