Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ünlü Analist, Bitcoin’i Geride Bırakacak En İyi Kripto Paraları Listeledi

Ünlü Analist, Bitcoin’i Geride Bırakacak En İyi Kripto Paraları Listeledi

0

Ünlü bir trader ve DataDash’ın kurucusu olan Nicholas Merten, yeni bir altcoin sezonunun geldiğini söylüyor. Ayrıca trader, bu yılki en iyi kripto para seçimlerinden bazılarını açıklıyor.

Merten, DataDash’in yeni bir bölümünde Bitcoin’e karşı Uniswap‘i yakından izlediğini söylüyor. Tüccar, UNI / BTC çiftinin teknik bir geri dönüş modelinin düşüş trendini sona erdirmeye hazır olduğunu belirtiyor. DataDash kurucusu, UNI / BTC’nin 0,007’nin üzerine çıkabileceğini tahmin ediyor, bu da şu anki 0,00025 değerinden yaklaşık %180’lik bir artışı temsil ediyor.

Nicholas Merten

Merten‘in listesindeki bir diğer kripto para, kullanıcıların kendi hedge fonu olmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir varlık yönetimi protokolü olan dHedge DAO (DHT). DHT / BTC çiftinin 0.000058 fiyatından 0.00014 seviyelerinin üzerine fırlamasını bekliyor.

“Burada başka bir U şeklinde iyileşme var. Bu durumda, buradaki piyasada sadece bir dip noktanız değil, aynı zamanda burada daha yüksek bir düşüşe sahibiz. Şimdi, biraz dikey hareket etmeye başlıyoruz.”

Analist ayrıca Chainlink‘te de (LINK / BTC) yükseliş bekliyor. Merten, haftalık grafikte devasa bir yeşil mum yazdırdıktan sonra çiftin yaşam belirtileri göstermeye başladığını söylüyor.

“Chainlink burada güzel bir temele sahip, birkaç hafta boyunca Ocak ayının başlarına doğru çok sağlıklı bir dip oluşturuyor ve şimdi yükselmeye başlıyor.”

Merten ayrıca Polkadot‘u da (DOT / BTC) izliyor. Paritenin bu ayın başlarında düşüş trendini sona erdirdiğine ve şu anki 0.00047 değerinden 0.0013 seviyelerine kadar tırmanmaya hazır olduğuna inanıyor.

Merten‘in radarındaki bir başka kripto para ise Cardano. Trader, ADA / BTC çiftinin 0.0001 direncini aştıktan sonra teknik açıdan sağlıklı göründüğünü söylüyor.

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Exit mobile version