Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Ünlü Analist, Eylül Ayında İşlem Yapılabilecek En İyi Altcoinleri Açıkladı

Ünlü Analist, Eylül Ayında İşlem Yapılabilecek En İyi Altcoinleri Açıkladı

Trader ve analist Michaël van de Poppe, Eylül ayında yükseliş beklediği ilk beş kripto para birimini açıklıyor.

Sektörde Crypto Michaël olarak da bilinen trader, yeni bir YouTube videosunda, Ontology’ye (ONT / BTC) baktığını söylüyor.

“100 günlük ve 200 günlük (hareketli ortalamaların) üstündeyiz. Destek için çevirdi. Son ​​direniş bölgesindeyiz. Bu direnç bölgesini aşarsak, sonraki seviyeler 1.000 Satoshi ve 1.200 Satoshi’dir.”

Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki para Wanchain (WAN / BTC). Pope, WAN’ın yükselişini koruması için 2.900 ile 3.100 Satoshi arasındaki alanı tutması gerektiğini vurguluyor. Wanchain, 4.100 Satoshi desteğini ve kırılma direncini elinde tutarsa, trader WAN / BTC’nin 5.000 Satoshi ve 6.200 Satoshi’yi hedeflemesini bekliyor.

Crypto Michaël, parite yükseliş sinyallerini göstermeye devam ederken Celer Network’ü (CELR / BTC) takip ediyor. Kripto analisti, CELR’in şu anda direncinin hemen altında konsolide olduğunu ve paritenin 200 Satoshi ve 330 Satoshi hedeflerine sıkıştırıp patlamasını beklediğini belirtti.

Van de Poppe’nin dikkatini çeken dördüncü para Troy (TROY / BTC). 55 Satoshi civarında kilit desteği tuttuğu sürece paritenin yükselişte kaldığını vurguluyor.

“Tutarsak, bu çok güzel olur, çünkü bir sonraki ralli bizi 107 Satoshi ve 145 Satoshi’ye getirecektir.”

Traderın listesindeki son token ise, kripto çifti değerini iki katından fazla potansiyel gösterdiği için Curve DAO Token (CRV / BTC).

“2.900 Satoshi’de net bir destek direnci değişimi görmek istiyorsunuz. Bunu anlarsak, 6.000 Satoshi ve 4.100 Satoshi civarındaki seviyeleri test edeceğimizi düşünüyorum.”

Bu arada Van de Poppe, Bitcoin’in kısa vadede konsolide olmaya devam etmesini bekliyor, ancak boğaları uyandıracak kilit bir seviye tanımlıyor.

“Kısa vadeli direnç bölgesi vuruldu. Muhtemelen biraz daha değişken olması bekleniyor. 11.250 – 11.300$’ın HL olarak tutulduğunu görmek çok önemli. 11.650 Dolar kırılırsa, sanırım sonraki 12.000 Dolar.”

Ethereum’a gelince, kripto analisti ikinci en büyük kripto para biriminin 52 haftanın en yüksek seviyesini yazdıracağını tahmin ediyor.

“Ethereum yükseleceğe benziyor. Yeni bir yükseliş ETH’yi 500$’a çıkarabilir.”

Bir Cevap Yazın

En Popüler

BitMEX Borsasında Margin Trading Nasıl Yapılır?

Kaldıraç sistemine ve bakiyenin yüz katına kadar margin trading işlemi yapılabilmesine imkân sağlayan BitMEX, son zamanlardaki en çok rağbet gören kripto para borsalarından biri...

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Altcoin Alınan Siteler (2020)

Bu yazımızda 2020 yılının sonlarına yaklaşırken güvenli şekilde kredi kartıyla Bitcoin ve kripto para alabileceğiniz bir platform olan CEX.IO'dan bahsedeceğiz. 2013 yılında bulut madencilik hizmeti...

Binance Coin (BNB) Nedir?

Malta'da bulunan devasa şifreleme para birimi olan Binance Coin (BNB), Binance'in kendi şifreleme para birimidir. Dünyanın en büyük şifreleme para birimi ticareti olan Binance'in...

DeFi Dünyası

DeFi Protokolü Cream İle Yearn Finance Ortaklık Kuruyor

DeFi protokolü Yearn.Finance, Pickle Finance protokolü ile yaptığı ortaklıktan iki gün sonra, başka bir DeFi protokolü Cream ile yeni bir ortaklık daha duyurdu. 26...

YFI Sahiplerinin Sadece %26’sı Kar Elde Edebiliyor

Yearn Finance Token (YFI) sahiplerinin üçte birinden daha azı %65,8'lik bir ralliye rağmen ancak kar elde ediyor. Kripto para araştırma şirketi IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere...

DeFi Token Fiyatları Ekim Ayı Boyunca Düşüş Yaşadı

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) piyasası, Ekim ayı boyunca zarar gördü. Bitcoin'in güçlü yükseliş trendine rağmen DeFi tokenlerı, sürekli olarak düştü ve hiçbir canlanma veya iyileşme...