Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Ünlü Analist, Eylül Ayında İşlem Yapılabilecek En İyi Altcoinleri Açıkladı

Ünlü Analist, Eylül Ayında İşlem Yapılabilecek En İyi Altcoinleri Açıkladı

Trader ve analist Michaël van de Poppe, Eylül ayında yükseliş beklediği ilk beş kripto para birimini açıklıyor.

Sektörde Crypto Michaël olarak da bilinen trader, yeni bir YouTube videosunda, Ontology’ye (ONT / BTC) baktığını söylüyor.

“100 günlük ve 200 günlük (hareketli ortalamaların) üstündeyiz. Destek için çevirdi. Son ​​direniş bölgesindeyiz. Bu direnç bölgesini aşarsak, sonraki seviyeler 1.000 Satoshi ve 1.200 Satoshi’dir.”

Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki para Wanchain (WAN / BTC). Pope, WAN’ın yükselişini koruması için 2.900 ile 3.100 Satoshi arasındaki alanı tutması gerektiğini vurguluyor. Wanchain, 4.100 Satoshi desteğini ve kırılma direncini elinde tutarsa, trader WAN / BTC’nin 5.000 Satoshi ve 6.200 Satoshi’yi hedeflemesini bekliyor.

Crypto Michaël, parite yükseliş sinyallerini göstermeye devam ederken Celer Network’ü (CELR / BTC) takip ediyor. Kripto analisti, CELR’in şu anda direncinin hemen altında konsolide olduğunu ve paritenin 200 Satoshi ve 330 Satoshi hedeflerine sıkıştırıp patlamasını beklediğini belirtti.

Van de Poppe’nin dikkatini çeken dördüncü para Troy (TROY / BTC). 55 Satoshi civarında kilit desteği tuttuğu sürece paritenin yükselişte kaldığını vurguluyor.

“Tutarsak, bu çok güzel olur, çünkü bir sonraki ralli bizi 107 Satoshi ve 145 Satoshi’ye getirecektir.”

Traderın listesindeki son token ise, kripto çifti değerini iki katından fazla potansiyel gösterdiği için Curve DAO Token (CRV / BTC).

“2.900 Satoshi’de net bir destek direnci değişimi görmek istiyorsunuz. Bunu anlarsak, 6.000 Satoshi ve 4.100 Satoshi civarındaki seviyeleri test edeceğimizi düşünüyorum.”

Bu arada Van de Poppe, Bitcoin’in kısa vadede konsolide olmaya devam etmesini bekliyor, ancak boğaları uyandıracak kilit bir seviye tanımlıyor.

“Kısa vadeli direnç bölgesi vuruldu. Muhtemelen biraz daha değişken olması bekleniyor. 11.250 – 11.300$’ın HL olarak tutulduğunu görmek çok önemli. 11.650 Dolar kırılırsa, sanırım sonraki 12.000 Dolar.”

Ethereum’a gelince, kripto analisti ikinci en büyük kripto para biriminin 52 haftanın en yüksek seviyesini yazdıracağını tahmin ediyor.

“Ethereum yükseleceğe benziyor. Yeni bir yükseliş ETH’yi 500$’a çıkarabilir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

Uniswap Ücretsiz 400 UNI Token Nasıl Alınır?

Gün içinde yaptığımız haberde Uniswap'ın kendi tokeni UNI'ı bugün piyasaya sürdüğünü belirtmiştik. Uniswap, 1 Eylül 2020'den önce en az bir kere işlem...

Uniswap, Tüm Kullanıcılarına 400 UNI Gönderdi

Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan merkeziyetsiz borsa olan Uniswap, 16 Eylül'de UNI adında bir token yayınladı. Protokol, 1 Eylül'den önce borsayı...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.