Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ünlü Analistten XRP, Litecoin ve Bitcoin Cash için Kötümser Öngörü

Ünlü Analistten XRP, Litecoin ve Bitcoin Cash için Kötümser Öngörü

Ünlü analist ve trader Michaël van de Poppe, XRP, Litecoin ve Bitcoin Cash gibi büyük kripto varlıkların yeni bir dijital varlık türü tarafından aşılacağını söyledi.

Michaël van de Poppe, alanın birkaç önemli değişiklikten geçtiğini ve piyasa değerine göre en büyük kripto para birimleri listesinde değişiklikler olacağını söyledi.

“Sanırım çift geçiş aşamasındayız. İlki; vahşi batıdan Bitcoin ve blok zincirini çevreleyen olgun ve düzenlenmiş bir pazara geçiş. İkincisi ise; XRP, BCH (Bitcoin Cash) ve LTC (Litecoin) gibi aşırı değerli ilk 10 kripto paradan temelde güçlü olanlardan kurtulmak.”

Ripple, Bitcoin Cash ve Litecoin, geçen yılki performanslarına göre bu sene düşüş yaşadılar.

CoinMarketCap‘e göre, bir yıl önce piyasa değeri açısından XRP üçüncü sırada, BCH beşinci sırada ve Litecoin altıncı sırada yer alıyordu. Bugün ise XRP dördüncü, BCH altıncı ve LTC onuncu sırada yer alıyor.

Bu arada, yeni gelenler Polkadot, Chainlink ve Crypto.com Coin ilk 10 kripto para arasına girdi.

Van de Poppe, XRP’nin statüsünü kaybedeceğini tahmin etse de, Santiment‘e göre XRP, kısa vadede bir miktar güç gösterebilecek ilk 10 kripto para arasında yer alan tek dijital varlık.

“XRP, son 24 saat içinde +% 4,4’lük hafif bir artış yaşarken, kripto normalde sabit kaldı. Geçen hafta Ripple için sosyal hacimde altı ayın en düşük seviyesi oldu ve adres etkinliği beş ayın en düşük seviyelerine yaklaşıyor. Bir dönüşün gerekçesini izleyin.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Popüler

Peercoin (PPC) İncelemesi; Hibrit Kripto Para Hakkında Bilgiler

2012 yılında Scott Nadali ve Sunny King adıyla iki bilişim uzmanı tarafından başlatılan Peercoin (PPC) nispeten eski bir altcoin projesidir. Olması gerektiği gibi, Peercoin,...

MEME Token Nedir ve Nasıl Yaratıldı?

Kripto piyasası ve özellikle Ethereum tabanlı kripto paralar son birkaç gündür düşüş eğiliminde. Bu yazımızda MEME Token Nedir? ve Nasıl Yaratıldı? sorularının...

DeFi Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler?

Bu inceleme yazımızda DeFi olarak da bilinen merkezi olmayan finans sektörünü ve neden bu kadar popüler olduğunu incelemeye çalışacağız.

DeFi

Lou Kerner; YFI, DeFi’nin ve Finansın Geleceğidir

Yearn.finance tokeni YFI, kripto para piyasasının son aylardaki en büyük başarı öykülerinden biri oldu. YFI, Haziran ayında ücretsiz olarak...

UNI Token Aşırı Değerlenecek; Ünlü Kripto Balinası Görüşünü Paylaştı

Bitfinex balinası olarak tanınan Joe007, Uniswap UNI tokenin aşırı değerleneceğine inandığını açıkladı. Joe007, sosyal medyada UNI hakkındaki düşüncelerini soran...

KuCoin Borsasından Çalınan Tokenlar Uniswap Borsasına Taşınıyor

KuCoin kripto para borsasındaki büyük bir hacking olayının ardından siber suçlular, çalınan kriptoları merkezi olmayan borsalara taşımaya devam ediyor.