bitcoinBTC/USD
$40,293.00
ethereumETH/USD
$2,536.81
tetherUSDT/USD
$1.00
binance-coinBNB/USD
$363.07
Ana SayfaKripto Para HaberleriÜnlü Analist Yükseliş Potansiyeline Sahip 4 Kripto Parayı Paylaştı

Ünlü Analist Yükseliş Potansiyeline Sahip 4 Kripto Parayı Paylaştı

Popüler kripto para analisti Lark Davis, YouTube kanalında paylaştığı yeni videosunda, önümüzdeki aylarda büyük kazanç potansiyeli sahip olduğunu düşündüğü 4 altcoin’den bahsetti.

İşte kripto para analisti Lark Davis‘in bahsetti o 4 kripto para;

Bridge Mutual (BMI)

Bridge Mutual, merkezi olmayan, isteğe bağlı bir kapsama platformudur. Kullanıcıların, getiri ve kar paylaşımı karşılığında güvenli olduğunu düşündükleri akıllı sözleşmelere, stablecoinlere ve borsalara teminat sağlamasına olanak tanır. Aynı şekilde, diğer kullanıcıların sabit paralar, merkezi borsalar ve akıllı sözleşmeler için teminat sağlayan aynı poliçelere karşı teminat politikaları satın almalarına izin verir. Platformu, kullanıcıların kapsama alanı sağlamasına, ödeme taleplerine karar vermesine ve ekosistemde yer aldıkları için tazminat almasına olanak tanır.

Davis bunu Polkadot merkezli bir sigorta sağlayıcısı olarak adlandırıyor ve sigortanın süper seksi olmamasına rağmen inanılmaz derecede önemli olduğunu söylüyor. Ayrıca, bu projenin pek çok ilginç stratejik ortaklık oluşturduğunu ve çok değer görmediğini söyledi.

Sifchain (EROWAN)

Davis, Sifchain’in muazzam ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik için Cosmos yazılım geliştirme kiti (SDK) kullanılarak oluşturulmuş bir omni-chain merkezi olmayan değişim (DEX) olduğunu söylüyor. Daha sonra, planın Sifchain’in ilk iki düzine blockchain için zincirler arası işlemleri desteklemesi olduğunu belirtti. Analist ayrıca Sifchain ve THORChain arasındaki yakın işbirliğinden bahsetti. EROWAN token’i Uniswap’tan satın alabileceğini söylüyor.

RAMP DEFI (RAMP)

RAMP DEFI, ERC20 olmayan stake blok zincirlerindeki hisseli sermayenin Ethereum blok zincirinde verilen bir stabilcoin olan rUSD’ye teminatlandırılmasını öneriyor. rUSD bu nedenle teminatlandırılmış hisseli likiditeyi temsil eder. rUSD token sahipleri DeFi ekosistemi içinde USDT veya USDC gibi diğer sabit paralar için rUSD ödünç alabilir, ödünç verebilir veya takas edebilir, böylece sermayesi çeşitli blok zincirlerindeki stake düzenlemelerine kilitlenmiş kullanıcılar için sorunsuz bir likidite açma / kapama rampası yaratabilir.

Diğer birkaç videosunda bu DeFi projesinden bahseden Davis, hala büyük bir hayran olduğunu söylüyor. Davis, RAMP’in çılgın sayıda ortaklığı olduğunu söylüyor.

Davis, RAMP’in piyasa değerinin (şu anda 61,8 milyon dolar) daha yüksek olmamasının iki nedeninin hala yalnızca daha küçük borsalarda listelenmesi ve ana ürünün henüz piyasaya sürülmemiş olması olduğunu söyledi. Davis ayrıca, RAMP’nin çok daha fazla potansiyele sahip olduğuna da inanıyor (10X daha).

Linear Finance (LINA)

Bu projenin arkasındaki ekip, Linear Finance’ı likit varlıkları ve yaratıcı tematik dijital yatırım fonlarını hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde oluşturmak, ticaretini yapmak ve yönetmek için ilk zincirler arası uyumlu, merkezi olmayan delta-bir varlık protokolü olarak tanımlıyor.

Davis‘e göre Linear, temelde Ethereum’a bir köprü ile Binance Akıllı Zincir ile çalışıyor. Davis, Binance Smart Chain (BSC) kullanarak, Linear’ın çok daha değerli Synthetix platformunun yapabileceği tüm harika şeyleri, ancak bu korkunç maliyetin bir kısmına yapabildiğini söylüyor.

LINA’nın piyasa değeri şu anda 156 milyon dolar civarında; bunu yaklaşık 2,67 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan SNX ile karşılaştırın. Bu nedenle Davis, pek çok artı potansiyeli olduğuna inanıyor.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.22%
$40,293.00
$88.64
Ethereum (ETH)
2.36%
$2,536.81
$59.87