bitcoin
Bitcoin (BTC) $41,821.00
ethereum
Ethereum (ETH) $2,858.59
tether
Tether (USDT) $1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $336.19
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinÜnlü Analiste Göre Bu Az Bilinen NFT Projeleri Patlamaya Hazırlanıyor

Ünlü Analiste Göre Bu Az Bilinen NFT Projeleri Patlamaya Hazırlanıyor

Ünlü kripto para analisti Tyler Swope, traderların NFT’lere olan ilginin artmasıyla birlikte az bilinen iki altcoin’e dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

Swope, yayınladığı yeni bir YouTube videosunda yatırımcılara Alchemist Coin‘i yakından takip etmeleri gerektiğini söyledi.

“Alchemist Coin, NFT’lerle yeni nesil stake sözleşmeleri yaratıyor. Akıllı sözleşmelerle stake etmek yerine, bir NFT ile bahis oynarsınız. Likidite havuzu token’ları, örneğin Uniswap’tan (UNI), yarı Alchemist token’ı ve yarı Ethereum ile birlikte, Universal Vault olarak da bilinen NFT Crucible’a dönüştürülebilir. Daha sonra bu NFT’yi alabilir ve potansiyel olarak diğer likidite ödül programlarında aynı anda kullanabilirsiniz.”

Analist ayrıca deneyimli bir Ethereum araştırmacısı ve geliştiricisi olan Stephane Gosselin‘in Alchemist Coin ile ilgili olduğuna da dikkat çekiyor.

Swope’un radarındaki ikinci altcoin ise, NFT’lerin ve merkezi olmayan finansmanın (DeFi) ayırt edici özelliklerinden yararlanan yeni bir kripto varlığı türü olan Non-Fungible Yearn (NFY). Yeni proje, hisseli bir fonun haklarını ve ürettiği getirileri temsil etmek için NFT’leri kullanıyor. Kripto para analısti, yeni kripto varlığını neden elinde tuttuğunu açıklıyor.

“Devredilebilir getiri getiren hisseler için NFT’leri oldukça uzak. Bir süredir NFY ve LP (likidite havuzu) tokenlerinin stake edilmesi ve serbest bırakılmasıyla onları NFT’lere dönüştürerek canlı yayınladılar. Aynı süre boyunca NFT’lerin ticareti için kurulmuş bir DEX (merkezi olmayan borsa) yaptırdılar. Sadece ETH (Ethereum) ve NFY’nin yanı sıra daha fazla LP tokenine geçmeye hazırlar.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
3.25%
$41,821.00
$1,359.18
Ethereum (ETH)
5.2%
$2,858.59
$148.65