bitcoin
Bitcoin (BTC) $48,348.00
ethereum
Ethereum (ETH) $3,455.13
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $413.58
Ana SayfaKripto Para HaberleriAltcoinÜnlü Analiste Göre NFT Sektöründeki Bu 6 Altcoin 100 Kat Artabilir

Ünlü Analiste Göre NFT Sektöründeki Bu 6 Altcoin 100 Kat Artabilir

Ünlü kripto para traderı ve analisti Lark Davis, NFT sektöründe 100 kat yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü 6 altcoin’i takipçileriyle paylaştı.

Seascape (CWS)

Davis, 213.000 YouTube abonesine gözünün Seascape’de (CWS) olduğunu söyledi. Proje bu ay zaten büyük kazançlar elde etse de, kripto analisti yükselen NFT çılgınlığı ile birlikte altcoin’in büyümeye devam etmesini bekliyor.

“Seascape, oyuncular, geliştiriciler ve etkileyicilerin bir araya gelip oyun içinde bu değer ekosistemini yaratmaları için teşvik edilmiş bir ekosistem oluşturmak için DeFi ve tabii ki NFT’leri kullanan bir oyun platformudur. Platform, oyuncular için yerel Seascape token’ında, CWS’de veya NFT’lerde ödenen ödüllerle gerçekten harika blok zinciri tabanlı oyunların üretilmesini sağlayacak.”

lark davis ile ilgili görsel sonucu
Lark Davis

My Neighbor Alice (ALICE)

Davis’in listesindeki iki numara, popüler Animal Crossing oyunundan esinlenen blok zinciri tabanlı çok oyunculu bir oyun olan My Neighbor Alice (ALICE).

“Buradaki fikir, bunun sadece bir blockchain oyunu olmasını sağlamak deği. Süper başarılı olmayan birçok blockchain oyunu gördük. Bunun olmasını istedikleri şey, milyonlarca insanı tanıtan herkes için bir oyun olmak.”

Davis, ALICE’ın önde gelen oyun protokolü Axie Infinity’ye yetişmek için ilk piyasa değerinin 100 kat artması gerekeceğinden çok fazla potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Terra Virtua (TVK)

Davis‘in izleme listesindeki bir başka altcoin, projenin Legendary ve Paramount gibi popüler film franchise’ları için dijital koleksiyonlar yaratmaya çalıştığını söyleyen Terra Virtua (TVK). Buna ek olarak kripto analisti, TVK tutmanın faydaları olduğunu vurguluyor.

“Şimdi, Terra Virtua Kolect token’ı tutarak NFT airdropları almanıza ve nadir NFT token’ları toplamanıza izin verecek. Bu, gerçek viral büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğüm paralardan biri.”

Ethernity Chain (ERN)

Davis‘in radarındaki dördüncü kripto para, NFT’ler için özel olarak tasarlanmış bir protokol olan Ethernity Chain (ERN).

“Dijital koleksiyonların ve koleksiyon kartlarının basılmasına izin verecek. Gelecek vadeden sanatçıların ilgisini çekmeyi planlıyorlar ve aslında Mad Dog Jones ve BossLogic gibi insanlarla çalışıyorlar. Platforma katılmak için ünlüler arıyorlar.”

”Buradaki en büyük değer önerisi, satın aldığınız, sattığınız ve takas ettiğiniz koleksiyon parçalarının sahte değil gerçek anlaşma olmasını sağlamak için doğrulanmış NFT’ler sunmaları olacaktır. Piyasalarda bulunan çok sayıda popüler yüksek değerli NFT’nin sahte olduğunu görüyoruz. Bu adamlar gerçek anlaşmayı aldığınızdan emin olmak için ve bu sorunu durdurmak için çalışıyorlar.”

Persistence

Beş numarada, kurumsal kullanım örnekleri için NFT’lerden yararlanan bir protokol olan Persistence yer alıyor. Proje, gerçek dünyadaki varlıkları tokenize ediyor ve ardından bunları blok zincirine getiriyor.

“Bu sadece bir potansiyel kullanım örneği … Buradaki kullanım örnekleri kesinlikle çılgınca.”

Split

Davis‘in listesindeki son kripto para, e-ticaret alanındaki NFT’lerin potansiyelini kullanan bir protokol olan Split.

“Bölünme, her envanter kalemine benzersiz bir NFT atayarak çalışır, temelde standart bir stok tutma birimi numarası olarak işlev görür, ancak en yeni NFT teknolojisiyle desteklenir. Satıcı olarak, deponuzdaki envantere karşı sahip olduğunuz tüm envanteri alıp merkezi olmayan bir kredi alabilirsiniz. Eşyalarınızı satmayı beklerken, aslında bu likiditeyi serbest bırakabilirsiniz. Burada oyunun kurallarını değiştiren şeyler çok heyecan verici.”

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
1.46%
$48,348.00
$705.88
Ethereum (ETH)
0.08%
$3,455.13
$2.76