bitcoin
Bitcoin (BTC) $61,439.00
ethereum
Ethereum (ETH) $4,120.81
tether
Tether (USDT) $1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $480.38
Ana SayfaKripto Para HaberleriBitcoinÜnlü Games of Thrones Oyuncusu Bitcoiner Olmayı Düşünüyor

Ünlü Games of Thrones Oyuncusu Bitcoiner Olmayı Düşünüyor

Fantastik drama dizisi Game of Thrones’ta Arya Stark karakterini canlandıran İngiliz aktris Maisie Williams, Bitcoiner olmayı düşündüğünü açıkladı.

Game of Thrones oyuncusu Maisie Williams, sanatçılara ve içerik oluşturuculara (özellikle yeni başlamaya çalışanlar) yardımcı olmak için alternatif bir çoklu medya ağ uygulaması olan sosyal medya platformunu ortaklaşa geliştiren bir internet girişimcisidir.

2017 yılında, yaratıcıları bir araya getirmek ve harika işler yapmalarına destek olmak amacıyla, film yapımcısı Dom Santry ile ortak Daisie adlı bir teknoloji girişimine başladı.

Ardından, TechCrunch tarafından 31 Ocak 2018’de yayınlanan bir rapora göre şirket, Daisie mobil uygulamasının Yaz 2018’de başlatılacağını duyurmuştu. Williams o zamanlar şunları söylemişti:

“Yaratıcı sektörlerde şu anda gördüğümüz değişimden ve kadınlara yönelik hareketin gerçekten değer kazanmasından daha mutlu olamazdım.”

“Daisie’nin, kariyerimin başında elde edecek kadar şanslı olduğum fırsatları başka yaratıcılara vermesini istiyorum. Daisie, gençlik ve yaratıcı işler arasındaki arkaik boşluğu ortadan kaldıracak. Daisie’nin amacı, bireylerin birlikte çalışması, öğrenmesi ve yaratması için yeni fırsatlar sunmak, yetenekli bireylerin keşfedilmesi ve istihdam edilmesi için yeni bir yol oluşturmak. “

Sosyal medya platformu resmi olarak 8 Mayıs 2019’da halka açıldı.

Williams dün bir Twitter anketi yaptı ve 2,7 Milyon takipçisine Bitcoiner olup olmaması gerektiğini sordu.

Tesla CEO’su Elon Musk, bu ankete cevap yazdı.

Kripto odaklı risk sermayesi şirketi Digital Currency Group‘un kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, Williams‘a Grayscale Investments aracılığıyla Bitcoin satın alması gerektiğini önerdi.

Galaxy Digital‘in Kurucusu ve CEO’su milyarder yatırımcı Mike Novogratz, Bitcoin satın alması gerektiğini çünkü BTC fiyatını önce 20.000$ daha sonra 65.000$’a çıkacağını söyledi.

Bir Cevap Yazın

En Çok Okunanlar

Bitcoin (BTC)
0.03%
$61,439.00
$18.43
Ethereum (ETH)
1.09%
$4,120.81
$44.92