Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Ünlü Kripto Analisti, Bitcoin Fiyatının Ne Zaman 100.000 Dolar'a Çıkacağını Söylüyor

Ünlü Kripto Analisti, Bitcoin Fiyatının Ne Zaman 100.000 Dolar’a Çıkacağını Söylüyor

Bitcoin fiyatının 2019 yılında 11.600$ seviyelerinden 6.400$ seviyelerine düşeceğini doğru tahmin eden kripto stratejisti, BTC fiyatının patlayacağına ve 100.000$ seviyelerine yükselmeye başlayacağına inanıyor.

Trader Dave the Wave, 37.000 Twitter takipçisine Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000$’ı aşmak için yavaş yavaş güçlendiğini söyledi.

Kaynak: Dave the Wave / Twitter

Dave‘in çizelgesine göre, kripto meraklılarının Bitcoin fiyatının alev alması ve patlaması için 2021 yılının sonuna kadar beklemesi gerekecek. Trader, 2023 kapanmadan önce ise Bitcoin fiyatının 100.000$ seviyelerine fırlayacağını tahmin ediyor. Kripto analisti ayrıca, yavaş tırmanışın büyük bir BTC patlamasına zemin hazırlayacağını vurguluyor.

Ancak Dave, diğer tahminler gibi kendi analizinin de yanılabileceğini ve BTC fiyatının 2023 öncesinde de 100.000$ seviyelerine yükselebileceğini kabul ediyor. Dave, tartışmalı stok akış modelini uygulayan ilk analist olan PlanB ile yaptığı bir konuşmayı paylaştı.

PlanB, Aralık 2021’den önce Bitcoin fiyatının 100.000$ seviyelerinin üzerine çıkması durumunda Dave‘in modelinin yanlış olup olmayacağını sordu.

Dave, bu soru üzerine;

“Kesinlikle aşırılık olacaktır. Günlük büyüme eğrisi, bu fiyata kısa bir artış sağlayabilir, ancak daha yüksek olan fiyat eğriyi geçersiz kılar / tahrif eder..” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Popüler

Changelly; Kayıtsız Altcoin Alım-Satımı

Changelly, kripto para madencilik havuzu olan Minergate ekibi tarafından hazırlandı. Sitenin temel görevi hiçbir kayıt işlemine gerek duymadan altcoin takasına izin vermesi. Böylelikle borsalara...

Kredi Kartıyla Ethereum ve Bitcoin Almanın En Kolay Yolu

Kredi kartıyla nasıl Bitcoin satın alırım? Nasıl Ethereum alırım? Kredi kartıyla Ethereum satın alınabilir mi? Bitcoin en hızlı nasıl alınır? Gibi benzer soruları artık...

IEO Gerçekten Kârlı mı?

Binance ile başlayan IEO furyası devam ediyor. Peki hepsi karlı mı? Detaylar haberimizde... (IEO Nedir yazımızı okumak için buraya tıklayın.)

DeFi

UniSwap Token (UNI) Hakkında Analist Görüşleri

Uniswap Tokeni UNI, piyasaya hızlı bir giriş yapan ancak daha sonra yavaşça düşüş yaşayan DeFi tokenları arasında yer alıyor.

DeFi Tokenları Son Düşüşlere Rağmen Kazanç Açısından Hala Birinci

Merkeziyetsiz finans (DeFi) tokenları, son piyasa düzeltmesi sırasında büyük bir geri çekilme yaşadı, ancak DeFi tokenları bu yıl içerisinde şimdiye kadar elde...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.