Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Ünlü Tenisçi Coinbase Borsasına Yatırım Yaptığını Açıkladı

Ünlü Tenisçi Coinbase Borsasına Yatırım Yaptığını Açıkladı

Dünya’nın en başarılı kadın tenisçilerinden biri olan Serena Williams, Instagram paylaşımında Coinbase kripto para borsasında yatırımcı olduğunu açıkladı.

Serena Williams geçtiğimiz hafta, 2014 yılında gizlice kurulan VC firması Serena Ventures‘i duyurdu. Coinbase borsası, fitness, giyim, gıda, kadın sağlığı ve toplumu gibi alanlarda yaptığı yatırımları listeledi.

serana yatırım listesi

Serena Williams paylaşımın altında şu sözlere yer vardi;

“2014 yılında, bazı sektörlerdeki kuruculara fırsat vermek amacıyla Serena Ventures’ı başlattım. Serena Ventures, liderlik, bireysel güçlendirme, yaratıcılık ve girişimcilik şirketlerine yatırım yapıyor.”

Serena Ventures web sitesi, kurulan şirketin toplam piyasa değeri 12 milyar dolar olduğu ve 30’un üzerinde firmayı içerdiğini belirtiyor. Ayrıca şikretin, Coinbase borsasına ne kadar yatırım yapıtı belirtilmiyor.

Crunchbase’e göre, 2012 yılından bu yana Coinbase‘e toplam 546.6 Milyon $ yatırım yapıldı. Ekim 2018 yılında, 300 Milyon Dolar artışla firmaya 8 milyar dolar değer biçildi.

Forbes haber ajansı, 2018’de Serena Williams‘ın üst üste üç yıl boyunca, dünya çapında en fazla kazanan kadın atlet olduğunu, yaklaşık 18 Milyon Dolar kazanç elde ettiğini belirtti. Ayrıca Williams, kendi giyim ve aksesuar satışlarını da gerçekleştiriyor.

Serena Williams spor kariyerinde, tek bayanlarda 23 kez Grand Slam şampiyonluğu mevcut. Ayrıca kız kardeşi Venüs Williams ile çift kadınlarda 14 kez Grand Slam kupasına ulaştı ve Olimpiyatlarda dört altın madalya kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

Kripto Para Piyasasında Bugün; BNB, Neo, VeChain Analizi

Bugün, kripto para piyasasının piyasa değerine göre en iyi 50 kripto varlığından 47'si ABD Doları'na karşı yükseliş durumuna geçmiş görünüyor. BNB, NEO,...