Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor

Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor

2017 yılından bu yana hizmet veren Türk kripto para borsası “Vebitcoin”, kullanıcılarına, yapacağı yarışma ile 9,999 adet Ripple (XRP) dağıtacak.

Yarışmaya katılmak oldukça basit. Borsa, yarışmaya katılanlardan en az 2 dakikalık bir video çekerek Youtube’a yüklemelerini ve videoda “Vebitcoin” platformunu anlatmalarını istiyor. Youtube‘a yüklenen video linkini ise “ripple@vebitoin.com” mail adresine göndermeniz yarışmaya katılabilmeniz için yeterli.

Yüklenen videolar, Vebitcoin’in twitter hesabında paylaşılacak ve paylaşılan videolar arasından retweet ve beğeni sayıları da göz önünde bulundurularak birinci, ikinci ve üçüncü kazanan belirlenecek. Ayrıca, hazırlanan tüm videoların kullanım hakları Vebitcoin’e ait olacak.

Yarışmaya katılan herkesin istisnasız olarak 15 XRP kazanacağı etkinlikte, ilk üç kazananın alacakları XRP miktarları ise şöyle;

Birinciye; 999 XRP
İkinciye; 499 XRP
Üçüncüye; 299 XRP

Yarışmaya katılım şartları ile şöyle;

  • Video çeken her üyenin Vebitcoin’de hesabı bulunmalı ve hesabı onaylanmalı.
  • Çekilen video Youtube’a yüklendikten sonra, video linki “ripple@vebitcoin.com” adresine Twitter kullanıcı adı, Vebitcoin’deki üyeliğe tanımlı e-posta adresi ve telefon numarası ile gönderilmeli.

Yarışmaya katılım için, hazırladığınız videoları 10 Ekim 2018 – 29 Ekim 2018 tarihleri arasında gönderebilirsiniz. Kazananlar ise 5 Kasım 2018 saat 14.00’te borsanın resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

Yarışma ile ilgili resmi duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

Ethereum Ağı İşlem Sayısı Tarihindeki En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Günlük işlem sayısı bakımından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum ağı, 2018'deki ICO çılgınlığında yaşanan işlem sayısını geride bıraktı.

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...