Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor

2017 yılından bu yana hizmet veren Türk kripto para borsası “Vebitcoin”, kullanıcılarına, yapacağı yarışma ile 9,999 adet Ripple (XRP) dağıtacak....

0

2017 yılından bu yana hizmet veren Türk kripto para borsası “Vebitcoin”, kullanıcılarına, yapacağı yarışma ile 9,999 adet Ripple (XRP) dağıtacak.

Yarışmaya katılmak oldukça basit. Borsa, yarışmaya katılanlardan en az 2 dakikalık bir video çekerek Youtube’a yüklemelerini ve videoda “Vebitcoin” platformunu anlatmalarını istiyor. Youtube‘a yüklenen video linkini ise “ripple@vebitoin.com” mail adresine göndermeniz yarışmaya katılabilmeniz için yeterli.

Yüklenen videolar, Vebitcoin’in twitter hesabında paylaşılacak ve paylaşılan videolar arasından retweet ve beğeni sayıları da göz önünde bulundurularak birinci, ikinci ve üçüncü kazanan belirlenecek. Ayrıca, hazırlanan tüm videoların kullanım hakları Vebitcoin’e ait olacak.

Yarışmaya katılan herkesin istisnasız olarak 15 XRP kazanacağı etkinlikte, ilk üç kazananın alacakları XRP miktarları ise şöyle;

Birinciye; 999 XRP
İkinciye; 499 XRP
Üçüncüye; 299 XRP

Yarışmaya katılım şartları ile şöyle;

  • Video çeken her üyenin Vebitcoin’de hesabı bulunmalı ve hesabı onaylanmalı.
  • Çekilen video Youtube’a yüklendikten sonra, video linki “ripple@vebitcoin.com” adresine Twitter kullanıcı adı, Vebitcoin’deki üyeliğe tanımlı e-posta adresi ve telefon numarası ile gönderilmeli.

Yarışmaya katılım için, hazırladığınız videoları 10 Ekim 2018 – 29 Ekim 2018 tarihleri arasında gönderebilirsiniz. Kazananlar ise 5 Kasım 2018 saat 14.00’te borsanın resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

Yarışma ile ilgili resmi duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

In this article

Join the Conversation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.