Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Vitalik: Ethereum Fiyatının Pazar Üzerinde Güçlü bir Etkisi Var

Vitalik: Ethereum Fiyatının Pazar Üzerinde Güçlü bir Etkisi Var

Ethereum CEO’su Vitalik Buterin, katıldığı bir canlı yayında, ethereyn ve kripto piyasasının mevcut genel durumu hakkında görüşlerde bulundu.

Vitalik, Ethereum’un fiyat değişiklikleri ile ilgili sorular da dahil olmak üzere, kripto piyasası ile ilgili bir çok soruya açıklık getirdi. Ayrıca katıldığı programda, endüstri düzenlemesi, ICO’ların geleceği, Satoshi Nakamoto’nun çalışmalarıEthreum fiyatının kripto endüstrisi için önemi ve kripto piyasası ile ilgili diğer çeşitli sorulara da cevap verdi.

Ethereum Fiyatının Piyasalar için Neden Bu Kadar Önemli?

Buterin, şu anki ETH fiyatı hakkında sorular sorulması sürpriz olmadığını belirterek, Ethereum fiyatının tüm pazar üzerinde güçlü bir etkisi olduğunu söyledi.

”Düzenleyiciler, işletmeler ve geliştiriciler, kripto para birimlerinin doğasını ve dijital varlıkların kendi değerlerine sahip olduğu gerçeğini anlamaya başladı. Daha da önemlisi, artık blockchain uygulamalarının insanların yaşamlarına önemli faydalar sağlayabileceğini biliyorlar.”

Vitalik Buterin, “pek çok insan, fiyatların kendileri için önemli olmadığını iddia etse de, bunun aslında kesinlikle böyle olmadığını” söyledi. Buterin, ”Fiyatlar, ağın büyümesinde çok önemli rol oynuyor. Fiyatın artması, daha fazla fon sağlanması anlamına geliyor’‘ dedi.

ICO’ların Geleceği Hala Var

Buterin, Ethereum’un başarısının altında ICO’ların olduğunu da kabul etti. Bununla birlikte, Ethereum ağında artık ICO olmasa bile ağın rahatça geliştirilebileceğini vurguladı.

Satoshi’nin Yapması Gerekenler

Buterin, Satoshi’nin işi gerçekten zordu ve bu ekosistemin hangi yöne gideceğini, bilim deneyinden çok daha fazla bir şeye dönüşeceğini tahmin edemezdi. dedi.

Ayrıca, ‘geçmişe dönebilseydim, Bitcoin yaratıcısına GitHub’daki bağlantıyı takip ederek Ethreum 2.0 kurmasını söylerdim. dedi. Vitalik, bir kaç ay önce, ETH’yi bir akıllı telefon ile karşılaştırırken, BTC’nin de bir hesap makinesi olduğunu belirtmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Jim Cramer Bitcoin Hakkındaki Görüşlerini Değiştirdi

Daha önce, "Bitcoin yasa dışı para birimdir" diyen Jim Cramer, ABD Fed’in birkaç ay içinde trilyonlarca dolar basma girişiminin ardından BTC konusundaki...

Bitcoin Reklamları Hong Kong Sokaklarını Turuncuya Boyadı

Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) isimli bir Bitcoin topluluğu, vatandaşların "kendi kendilerinin bankaları olmaya" teşvik etmek amacıyla, Bitcoin merkezli reklamları Hong...

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.