Ana Sayfa Kripto Para Haberleri Vodafone, Block Gemini ile İttifak Kuruyor

Vodafone, Block Gemini ile İttifak Kuruyor

0

Vodafone, dijital işe alım süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla blok zincirinden yararlanmak için Block Gemini ile ittifak kuruyor.

İşe Alımları Kolaylaştırmak İçin Blockchain Kullanımı

Tahawultech.com‘un raporuna göre teknoloji şirketi Block Gemini, dijital işe alım süreçlerini daha da geliştirmek için telekomünikasyon devi Vodafone‘un yan kuruluşu olan Vodafone Procurement Company (VPC) ile bir ortaklık kurdu.

Ortaklık, Block Gemini’nin Vodafone’un bir dijital satın alma şirketine dönüşümüne yardımcı olmak için kuruldu. Konuya yakın kaynaklara göre önerilen çözüm, tek bir gerçek zamanlı fiyatlandırma bilgisi kaynağı sunarak geleneksel süreçlerin yerini alacak.

Geliştirme hakkında yorum yapan Vodafone Avrupa Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Tolga Tomruk, şunları söyledi:

Tolga Tomruk

“Blockchain teknolojisinin sağladığı hiper otomasyon yeteneklerini sunarak, tedarikçilerimizle işbirliği yapma ve ticari şartlarda anlaşma yapma şeklimizi değiştireceğiz.”

Bu ortaklık sayesinde Block Gemini, bir blockchain çözümleri sağlayıcısı olarak Vodafone destekli Tomorrow Street adlı inovasyon merkezine katılan en son kuruluş oldu.

Tomorrow Street, Vodafone ile Lüksemburg merkezli bir hükümet kuluçka merkezi olan Technoport‘un ortak girişimi. Tomorrow Street bugüne kadar çok sayıda ödül kazandı ve Vodafone’un müşterileri ve ortakları için yenilikleri hızlı ve etkili bir şekilde sunmasını sağlayan öncü bir model olarak kabul edildi.

Block Gemini CEO’su Chris Fernandez konuyla alakalı şunları söyledi:

“Block Gemini artık Tomorrow Street ve Vodafone’un gururlu bir üyesidir. Tomorrow Street ile ortaklaşa endüstri odaklı ve işletme merkezli Blockchain yeniliklerini Avrupa’ya getirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

YORUM YOK

Bir Cevap Yazın

Exit mobile version